Marjă netă
SlabFirma a pierdut 710,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
KYRY TUN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41249450) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Mănăstiur, Comuna Mănăstiur, județul Timiș, înființată în 2019. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 13.600 lei (-87% față de 2024) și o pierdere netă de 96.624 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2019 | 270.077 lei |
| 2020 | 537.629 lei |
| 2021 | 354.553 lei |
| 2022 | 73.325 lei |
| 2023 | 6.600 lei |
| 2024 | 107.220 lei |
| 2025 | 13.600 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 13.600 | 107.220 | 6.600 | 73.325 | 354.553 | 537.629 | 270.077 |
| Profit net | -96.624 | -342.764 | -137.718 | -97.795 | 15.232 | 5.685 | 118.062 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 |
| Active imobilizate | 1.731 | 8.154 | 18.735 | 53.268 | 62.853 | 71.447 | 59.449 |
| Active circulante | 42.998 | 71.687 | 417.723 | 370.893 | 343.201 | 231.000 | 94.400 |
| Stocuri | 26.188 | 26.188 | 379.080 | 349.684 | 293.954 | 39.687 | 150 |
| Creanțe | 13.455 | 7.311 | 18.524 | 18.960 | 22.013 | 76.025 | 7.646 |
| Datorii | 580.452 | 518.940 | 532.793 | 382.777 | 266.875 | 178.500 | 35.587 |
| Capitaluri proprii | -535.723 | -439.099 | -96.335 | 41.384 | 139.179 | 123.947 | 118.262 |
Firma a pierdut 710,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 7,4% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
1.298% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. KYRY TUN CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a KYRY TUN CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 13.600 lei, în scădere cu 87% față de 2024.
În 2025, KYRY TUN CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 96.624 lei.
Activitatea principală a KYRY TUN CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
KYRY TUN CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Sat Mănăstiur, Comuna Mănăstiur, Jud. Timiș, 307275.
Da. KYRY TUN CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. KYRY TUN CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].