ActivăSRL

KUROSAI TECH S.R.L.

Aleea Azuga Nr. 2, Sc. 1, Et. 1, Ap. 8, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400451

CAEN 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
43174914
Reg. Com.
J12/3269/2020
Înființată
12 octombrie 2020
Vechime
6 ani
Cifra de afaceri 2025
432 mii lei
Profit net 2025
269 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.10.2020

Rezumat

Pe scurt

KUROSAI TECH S.R.L. (CUI 43174914) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2020. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 431.844 lei (+2,3% față de 2024) și un profit net de 268.743 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43174914
Nr. Reg. Com.
J12/3269/2020
EUID
ROONRC.J12/3269/2020
Cod CAEN principal
6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
12 octombrie 2020
Vechime
6 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Azuga Nr. 2, Sc. 1, Et. 1, Ap. 8, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400451

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • G••• MAR••• TRA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+2,3% față de 2024

431.844 RON

2024: 422.004 RON

0200k400k600k800k202020212022202320242025Anul 2020: 120.486 RONAnul 2021: 265.354 RONAnul 2022: 279.496 RONAnul 2023: 641.498 RONAnul 2024: 422.004 RONAnul 2025: 431.844 RON

Profit net 2025

+2,1% față de 2024

268.743 RON

2024: 263.139 RON

0200k400k600k202020212022202320242025Anul 2020: 111.733 RONAnul 2021: 243.620 RONAnul 2022: 224.440 RONAnul 2023: 523.019 RONAnul 2024: 263.139 RONAnul 2025: 268.743 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    432 mii lei
    Profit net
    269 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    422 mii lei
    Profit net
    263 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    641 mii lei
    Profit net
    523 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    279 mii lei
    Profit net
    224 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    265 mii lei
    Profit net
    244 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    120 mii lei
    Profit net
    112 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
62%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 62,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,30Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,30 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
39%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

39% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2020

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3269/2020.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre KUROSAI TECH S.R.L.

Este KUROSAI TECH S.R.L. activă?

Da. KUROSAI TECH S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a KUROSAI TECH S.R.L.?

Cifra de afaceri a KUROSAI TECH S.R.L. în 2025 a fost de 431.844 lei, în creștere cu 2,3% față de 2024.

Ce profit a avut KUROSAI TECH S.R.L. în 2025?

În 2025, KUROSAI TECH S.R.L. a înregistrat un profit net de 268.743 lei.

Ce activitate are KUROSAI TECH S.R.L.?

Activitatea principală a KUROSAI TECH S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Unde are sediul KUROSAI TECH S.R.L.?

KUROSAI TECH S.R.L. are sediul social la adresa Aleea Azuga Nr. 2, Sc. 1, Et. 1, Ap. 8, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400451.

KUROSAI TECH S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. KUROSAI TECH S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

KUROSAI TECH S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. KUROSAI TECH S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre KUROSAI TECH S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].