ActivăSRL

KUMPANIA NOA SRL

Str. Şoimului Nr. 22A, Bl. 2, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400486

CAEN 7311: Activități ale agențiilor de publicitate

CUI
32930664
Reg. Com.
J12/997/2014
Înființată
17 martie 2014
Vechime
12 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
150 mii lei
Profit net 2025
47 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.03.2014

Rezumat

Pe scurt

KUMPANIA NOA SRL (CUI 32930664) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 150.283 lei (-21% față de 2024) și un profit net de 47.050 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32930664
Nr. Reg. Com.
J12/997/2014
EUID
ROONRC.J12/997/2014
Cod CAEN principal
7311 - Activități ale agențiilor de publicitate
Data înființării
17 martie 2014
Vechime
12 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Şoimului Nr. 22A, Bl. 2, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400486

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CRAI••• CĂ•••
  • VĂ••• RAM•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-21,4% față de 2024

150.283 RON

2024: 191.321 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 219.081 RONAnul 2017: 160.479 RONAnul 2018: 159.211 RONAnul 2019: 240.798 RONAnul 2020: 160.390 RONAnul 2021: 190.398 RONAnul 2022: 221.425 RONAnul 2023: 207.005 RONAnul 2024: 191.321 RONAnul 2025: 150.283 RON

Profit net 2025

-41,9% față de 2024

47.050 RON

2024: 81.033 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 126.946 RONAnul 2017: 64.744 RONAnul 2018: 92.741 RONAnul 2019: 168.835 RONAnul 2020: 96.383 RONAnul 2021: 125.143 RONAnul 2022: 146.929 RONAnul 2023: 93.628 RONAnul 2024: 81.033 RONAnul 2025: 47.050 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    150 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    191 mii lei
    Profit net
    81 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    94 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    221 mii lei
    Profit net
    147 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    190 mii lei
    Profit net
    125 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    160 mii lei
    Profit net
    96 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    241 mii lei
    Profit net
    169 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    159 mii lei
    Profit net
    93 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    160 mii lei
    Profit net
    65 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    219 mii lei
    Profit net
    127 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
31%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 31,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
8,59Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,59 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
12%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

12% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/997/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre KUMPANIA NOA SRL

Este KUMPANIA NOA SRL activă?

Da. KUMPANIA NOA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a KUMPANIA NOA SRL?

Cifra de afaceri a KUMPANIA NOA SRL în 2025 a fost de 150.283 lei, în scădere cu 21% față de 2024.

Ce profit a avut KUMPANIA NOA SRL în 2025?

În 2025, KUMPANIA NOA SRL a înregistrat un profit net de 47.050 lei.

Ce activitate are KUMPANIA NOA SRL?

Activitatea principală a KUMPANIA NOA SRL este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Unde are sediul KUMPANIA NOA SRL?

KUMPANIA NOA SRL are sediul social la adresa Str. Șoimului Nr. 22A, Bl. 2, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400486.

KUMPANIA NOA SRL este plătitoare de TVA?

Nu. KUMPANIA NOA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

KUMPANIA NOA SRL are datorii la ANAF?

Nu. KUMPANIA NOA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre KUMPANIA NOA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].