RadiatăSRL

KUIPER SRL

Aleea MESTEACĂNULUI Nr. 8, Bl. P10, Sc. A, Et. 2, Ap. 9, Municipiul Zalău, Jud. Sălaj, 0450142

CAEN 4677: Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor

CUI
25689475
Reg. Com.
J31/291/2009
Înființată
19 iunie 2009
Vechime
17 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2010
109 mii lei
Profit net 2010
70 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 03.04.2012

Rezumat

Pe scurt

KUIPER SRL (CUI 25689475) a fost o societate cu răspundere limitată din Zalău, județul Sălaj, înființată în 2009 și radiată în 2012. Activitatea principală era Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN 4677).

Ultimul bilanț, din 2010, arată o cifră de afaceri de 108.970 lei și un profit net de 69.837 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
25689475
Nr. Reg. Com.
J31/291/2009
EUID
ROONRC.J31/291/2009
Cod CAEN principal
4677 - Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
Data înființării
19 iunie 2009
Vechime
17 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea MESTEACĂNULUI Nr. 8, Bl. P10, Sc. A, Et. 2, Ap. 9, Municipiul Zalău, Jud. Sălaj, 0450142

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (0)
-

Bilanțuri

Rezultate financiare

2010 - 2010, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2010

108.970 RON

050k100k150k2010Anul 2010: 108.970 RON

Profit net 2010

69.837 RON

020k40k60k80k2010Anul 2010: 69.837 RON

Evoluție pe ani

  • 2010

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    70 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2010

Marjă netăBun
64%

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 64,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,13

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,13 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
31%

31% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2012

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2010

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Reactivată ca contribuabil de ANAF

  5. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  6. 2009

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Sălaj cu nr. J31/291/2009.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre KUIPER SRL

Este KUIPER SRL activă?

Nu. KUIPER SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2012.

Care este cifra de afaceri a KUIPER SRL?

Cifra de afaceri a KUIPER SRL în 2010 a fost de 108.970 lei.

Ce profit a avut KUIPER SRL în 2010?

În 2010, KUIPER SRL a înregistrat un profit net de 69.837 lei.

Ce activitate avea KUIPER SRL?

Activitatea principală a KUIPER SRL era Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN 4677).

Unde avea sediul KUIPER SRL?

KUIPER SRL avea sediul social la adresa Aleea MESTEACĂNULUI Nr. 8, Bl. P10, Sc. A, Et. 2, Ap. 9, Municipiul Zalău, Jud. Sălaj, 0450142.

KUIPER SRL are datorii la ANAF?

Nu. KUIPER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre KUIPER SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].