RadiatăSRL

KRUGERUD INCORPORATED SRL

Str. PARCULUI Nr. 7, Municipiul Alba Iulia, Jud. Alba, 2500

CAEN 5540: Intermedieri pentru servicii de cazare

CUI
19129759
Reg. Com.
J01/1082/2006
Înființată
24 octombrie 2006
Vechime
19 ani, 11 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 03.06.2010

Rezumat

Pe scurt

KRUGERUD INCORPORATED SRL (CUI 19129759) a fost o societate cu răspundere limitată din Alba Iulia, județul Alba, înființată în 2006 și radiată în 2010. Activitatea principală era Intermedieri pentru servicii de cazare (CAEN 5540).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
19129759
Nr. Reg. Com.
J01/1082/2006
EUID
ROONRC.J01/1082/2006
Cod CAEN principal
5540 - Intermedieri pentru servicii de cazare
Data înființării
24 octombrie 2006
Vechime
19 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. PARCULUI Nr. 7, Municipiul Alba Iulia, Jud. Alba, 2500

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • KE••• DA••• KRUGE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2010

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/1082/2006.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre KRUGERUD INCORPORATED SRL

Este KRUGERUD INCORPORATED SRL activă?

Nu. KRUGERUD INCORPORATED SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2010.

Ce activitate avea KRUGERUD INCORPORATED SRL?

Activitatea principală a KRUGERUD INCORPORATED SRL era Intermedieri pentru servicii de cazare (CAEN 5540).

Unde avea sediul KRUGERUD INCORPORATED SRL?

KRUGERUD INCORPORATED SRL avea sediul social la adresa Str. PARCULUI Nr. 7, Municipiul Alba Iulia, Jud. Alba, 2500.

KRUGERUD INCORPORATED SRL are datorii la ANAF?

Nu. KRUGERUD INCORPORATED SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre KRUGERUD INCORPORATED SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].