ActivăSRL

KREATIVCONS SRL

Str. Dumitru Georgescu-Kiriac Nr. 7, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
30895200
Reg. Com.
J2012003048127
Înființată
12 noiembrie 2012
Vechime
13 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
2,1 mil. lei
Profit net 2025
71 mii lei
Angajați 2025
18

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.11.2012

Rezumat

Pe scurt

KREATIVCONS SRL (CUI 30895200) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2012. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,12 mil. lei (-1,3% față de 2024) și un profit net de 71.418 lei, cu 18 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30895200
Nr. Reg. Com.
J2012003048127
EUID
ROONRC.J2012003048127
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
12 noiembrie 2012
Vechime
13 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dumitru Georgescu-Kiriac Nr. 7, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • KO••• TA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-1,3% față de 2024

2.115.840 RON

2024: 2.142.892 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 590.672 RONAnul 2020: 761.251 RONAnul 2021: 381.399 RONAnul 2022: 554.137 RONAnul 2023: 1.385.494 RONAnul 2024: 2.142.892 RONAnul 2025: 2.115.840 RON

Profit net 2025

+825,3% față de 2024

71.418 RON

2024: 7.718 RON

-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -13.599 RONAnul 2017: -11.960 RONAnul 2018: -7.573 RONAnul 2019: 452.950 RONAnul 2020: 261.420 RONAnul 2021: 21.743 RONAnul 2022: 17.911 RONAnul 2023: 187.391 RONAnul 2024: 7.718 RONAnul 2025: 71.418 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    71 mii lei
    Angajați
    18
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    21
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    187 mii lei
    Angajați
    13
  • 2022

    Cifra de afaceri
    554 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    381 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    761 mii lei
    Profit net
    261 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    591 mii lei
    Profit net
    453 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3,4%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,34Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,34 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
74%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

74% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3048/2012.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre KREATIVCONS SRL

Este KREATIVCONS SRL activă?

Da. KREATIVCONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a KREATIVCONS SRL?

Cifra de afaceri a KREATIVCONS SRL în 2025 a fost de 2.115.840 lei (2,12 mil. lei), în scădere cu 1,3% față de 2024.

Ce profit a avut KREATIVCONS SRL în 2025?

În 2025, KREATIVCONS SRL a înregistrat un profit net de 71.418 lei.

Ce activitate are KREATIVCONS SRL?

Activitatea principală a KREATIVCONS SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul KREATIVCONS SRL?

KREATIVCONS SRL are sediul social la adresa Str. Dumitru Georgescu-Kiriac Nr. 7, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

KREATIVCONS SRL este plătitoare de TVA?

Da. KREATIVCONS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

KREATIVCONS SRL are datorii la ANAF?

Nu. KREATIVCONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre KREATIVCONS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].