ActivăSRL

KRAFTER DALBERG SRL

Str. Păşunii Nr. 32, Ap. CAM.1, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 4110: Dezvoltare (promovare) imobiliară

CUI
27765684
Reg. Com.
J08/1336/2010
Înființată
2 decembrie 2010
Vechime
15 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2022
32 mii lei
Profit net 2022
29 mii lei
Angajați 2022
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 02.12.2010

Rezumat

Pe scurt

KRAFTER DALBERG SRL (CUI 27765684) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2010. Activitatea principală este Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN 4110).

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 31.887 lei (+1.210% față de 2021) și un profit net de 29.468 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27765684
Nr. Reg. Com.
J08/1336/2010
EUID
ROONRC.J08/1336/2010
Cod CAEN principal
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
Data înființării
2 decembrie 2010
Vechime
15 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Păşunii Nr. 32, Ap. CAM.1, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • NIEUWENH••• GIJSB•••
  • PIETROŞĂNE••• CLAU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2011 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

+1209,5% față de 2021

31.887 RON

2021: 2.435 RON

0100k200k300k2011201220132014201520162019202020212022Anul 2011: 5.766 RONAnul 2012: 0 RONAnul 2013: 237.799 RONAnul 2014: 0 RONAnul 2015: 24.702 RONAnul 2016: 26.962 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 4.874 RONAnul 2021: 2.435 RONAnul 2022: 31.887 RON

Profit net 2022

+262,5% față de 2021

29.468 RON

2021: -18.136 RON

-50k050k100k150k2011201220132014201520162019202020212022Anul 2011: -6.560 RONAnul 2012: -5.943 RONAnul 2013: 144.257 RONAnul 2014: -20.920 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: 15.337 RONAnul 2019: -420 RONAnul 2020: -20.139 RONAnul 2021: -18.136 RONAnul 2022: 29.468 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -420 lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    238 mii lei
    Profit net
    144 mii lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăBun
92%Față de anul anterior: în creștere
2016202020212022

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 92,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,00Față de anul anterior: în creștere
2016202020212022

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,00 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
25%Față de anul anterior: în scădere
20162019202020212022

25% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2020

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  3. 2016

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  4. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1336/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre KRAFTER DALBERG SRL

Este KRAFTER DALBERG SRL activă?

Da. KRAFTER DALBERG SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a KRAFTER DALBERG SRL?

Cifra de afaceri a KRAFTER DALBERG SRL în 2022 a fost de 31.887 lei, în creștere cu 1.210% față de 2021.

Ce profit a avut KRAFTER DALBERG SRL în 2022?

În 2022, KRAFTER DALBERG SRL a înregistrat un profit net de 29.468 lei.

Ce activitate are KRAFTER DALBERG SRL?

Activitatea principală a KRAFTER DALBERG SRL este Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN 4110).

Unde are sediul KRAFTER DALBERG SRL?

KRAFTER DALBERG SRL are sediul social la adresa Str. Pășunii Nr. 32, Ap. CAM.1, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

KRAFTER DALBERG SRL este plătitoare de TVA?

Da. KRAFTER DALBERG SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

KRAFTER DALBERG SRL are datorii la ANAF?

Nu. KRAFTER DALBERG SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre KRAFTER DALBERG SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].