ActivăSRL

KOMANN IT SOFTWARE S.R.L.

Str. Mureşului Nr. 46, Et. parter, Ap. 12, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400598

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
46972325
Reg. Com.
J2022006273121
Înființată
6 octombrie 2022
Vechime
4 ani
Cifra de afaceri 2025
482 mii lei
Profit net 2025
314 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.10.2022

Rezumat

Pe scurt

KOMANN IT SOFTWARE S.R.L. (CUI 46972325) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 481.676 lei (-6,6% față de 2024) și un profit net de 314.411 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
46972325
Nr. Reg. Com.
J2022006273121
EUID
ROONRC.J2022006273121
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
6 octombrie 2022
Vechime
4 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mureşului Nr. 46, Et. parter, Ap. 12, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400598

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CO••• ARM••• VIC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-6,6% față de 2024

481.676 RON

2024: 515.668 RON

0200k400k600k2022202320242025Anul 2022: 62.952 RONAnul 2023: 586.663 RONAnul 2024: 515.668 RONAnul 2025: 481.676 RON

Profit net 2025

-20,6% față de 2024

314.411 RON

2024: 395.799 RON

0200k400k600k2022202320242025Anul 2022: 58.764 RONAnul 2023: 518.753 RONAnul 2024: 395.799 RONAnul 2025: 314.411 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    482 mii lei
    Profit net
    314 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    516 mii lei
    Profit net
    396 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    587 mii lei
    Profit net
    519 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
65%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 65,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,15Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,15 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
19%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/6273/2022.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre KOMANN IT SOFTWARE S.R.L.

Este KOMANN IT SOFTWARE S.R.L. activă?

Da. KOMANN IT SOFTWARE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a KOMANN IT SOFTWARE S.R.L.?

Cifra de afaceri a KOMANN IT SOFTWARE S.R.L. în 2025 a fost de 481.676 lei, în scădere cu 6,6% față de 2024.

Ce profit a avut KOMANN IT SOFTWARE S.R.L. în 2025?

În 2025, KOMANN IT SOFTWARE S.R.L. a înregistrat un profit net de 314.411 lei.

Ce activitate are KOMANN IT SOFTWARE S.R.L.?

Activitatea principală a KOMANN IT SOFTWARE S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul KOMANN IT SOFTWARE S.R.L.?

KOMANN IT SOFTWARE S.R.L. are sediul social la adresa Str. Mureșului Nr. 46, Et. parter, Ap. 12, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400598.

KOMANN IT SOFTWARE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. KOMANN IT SOFTWARE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

KOMANN IT SOFTWARE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. KOMANN IT SOFTWARE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre KOMANN IT SOFTWARE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].