ActivăSRL

KOCH DENTAL SRL

Str. Aurel Vlaicu Nr. 44, Sc. 3, Et. parter, Ap. 73, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400581

CAEN 8623: Activități de asistență stomatologică

CUI
35628572
Reg. Com.
J12/573/2016
Înființată
10 februarie 2016
Vechime
10 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
365 mii lei
Profit net 2025
-38 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 10.02.2016

Rezumat

Pe scurt

KOCH DENTAL SRL (CUI 35628572) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 365.050 lei (+6,6% față de 2024) și o pierdere netă de 37.678 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35628572
Nr. Reg. Com.
J12/573/2016
EUID
ROONRC.J12/573/2016
Cod CAEN principal
8623 - Activități de asistență stomatologică
Data înființării
10 februarie 2016
Vechime
10 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Aurel Vlaicu Nr. 44, Sc. 3, Et. parter, Ap. 73, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400581

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • K••• MAR••• ROB•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+6,6% față de 2024

365.050 RON

2024: 342.475 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 16.611 RONAnul 2017: 114.085 RONAnul 2018: 148.738 RONAnul 2019: 155.831 RONAnul 2020: 106.140 RONAnul 2021: 273.820 RONAnul 2022: 359.500 RONAnul 2023: 491.300 RONAnul 2024: 342.475 RONAnul 2025: 365.050 RON

Profit net 2025

-921,8% față de 2024

-37.678 RON

2024: 4.585 RON

-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -2.564 RONAnul 2017: -15.437 RONAnul 2018: -22.980 RONAnul 2019: -22.409 RONAnul 2020: -71.091 RONAnul 2021: 68.025 RONAnul 2022: 7.248 RONAnul 2023: 95.641 RONAnul 2024: 4.585 RONAnul 2025: -37.678 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    365 mii lei
    Profit net
    -38 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    342 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    491 mii lei
    Profit net
    96 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    360 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    274 mii lei
    Profit net
    68 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    -71 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    156 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    149 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    114 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-10%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 10,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,62Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 62% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
97%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

97% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/573/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre KOCH DENTAL SRL

Este KOCH DENTAL SRL activă?

Da. KOCH DENTAL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a KOCH DENTAL SRL?

Cifra de afaceri a KOCH DENTAL SRL în 2025 a fost de 365.050 lei, în creștere cu 6,6% față de 2024.

Ce profit a avut KOCH DENTAL SRL în 2025?

În 2025, KOCH DENTAL SRL a înregistrat o pierdere netă de 37.678 lei.

Ce activitate are KOCH DENTAL SRL?

Activitatea principală a KOCH DENTAL SRL este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

Unde are sediul KOCH DENTAL SRL?

KOCH DENTAL SRL are sediul social la adresa Str. Aurel Vlaicu Nr. 44, Sc. 3, Et. parter, Ap. 73, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400581.

KOCH DENTAL SRL este plătitoare de TVA?

Nu. KOCH DENTAL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

KOCH DENTAL SRL are datorii la ANAF?

Nu. KOCH DENTAL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre KOCH DENTAL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].