ActivăSRL

KMLIA DEVELOPMENT SRL

Str. Vasile Alecsandri Nr. 23, Mun. Făgăraş, Jud. Braşov, 505200

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
38205194
Reg. Com.
J2017002577083
Înființată
11 septembrie 2017
Vechime
9 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
381 mii lei
Profit net 2025
117 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.09.2017

Rezumat

Pe scurt

KMLIA DEVELOPMENT SRL (CUI 38205194) este o societate cu răspundere limitată activă din Făgăraș, județul Brașov, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 381.143 lei (-67% față de 2024) și un profit net de 116.764 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38205194
Nr. Reg. Com.
J2017002577083
EUID
ROONRC.J2017002577083
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
11 septembrie 2017
Vechime
9 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Vasile Alecsandri Nr. 23, Mun. Făgăraş, Jud. Braşov, 505200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SFRI••• ALEXAN••• CAME•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-67,3% față de 2024

381.143 RON

2024: 1.166.270 RON

01 mil2 mil3 mil201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 201.512 RONAnul 2018: 1.437.151 RONAnul 2019: 2.014.385 RONAnul 2020: 112.255 RONAnul 2021: 2.138.500 RONAnul 2022: 1.951.868 RONAnul 2023: 341.693 RONAnul 2024: 1.166.270 RONAnul 2025: 381.143 RON

Profit net 2025

-85,3% față de 2024

116.764 RON

2024: 794.287 RON

01 mil2 mil201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 195.979 RONAnul 2018: 1.388.209 RONAnul 2019: 1.894.069 RONAnul 2020: 10.547 RONAnul 2021: 1.487.273 RONAnul 2022: 1.538.742 RONAnul 2023: 143.563 RONAnul 2024: 794.287 RONAnul 2025: 116.764 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    381 mii lei
    Profit net
    117 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    794 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    342 mii lei
    Profit net
    144 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    1,5 mil. lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    1,5 mil. lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    112 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    1,9 mil. lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    202 mii lei
    Profit net
    196 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
31%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 30,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,17Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,17 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
47%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

47% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2577/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre KMLIA DEVELOPMENT SRL

Este KMLIA DEVELOPMENT SRL activă?

Da. KMLIA DEVELOPMENT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a KMLIA DEVELOPMENT SRL?

Cifra de afaceri a KMLIA DEVELOPMENT SRL în 2025 a fost de 381.143 lei, în scădere cu 67% față de 2024.

Ce profit a avut KMLIA DEVELOPMENT SRL în 2025?

În 2025, KMLIA DEVELOPMENT SRL a înregistrat un profit net de 116.764 lei.

Ce activitate are KMLIA DEVELOPMENT SRL?

Activitatea principală a KMLIA DEVELOPMENT SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul KMLIA DEVELOPMENT SRL?

KMLIA DEVELOPMENT SRL are sediul social la adresa Str. Vasile Alecsandri Nr. 23, Mun. Făgăraș, Jud. Brașov, 505200.

KMLIA DEVELOPMENT SRL este plătitoare de TVA?

Da. KMLIA DEVELOPMENT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

KMLIA DEVELOPMENT SRL are datorii la ANAF?

Nu. KMLIA DEVELOPMENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre KMLIA DEVELOPMENT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].