ActivăSRL

KLASSAUTO-MOTO SRL

Str. Arinilor Nr. 1 C, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600351

CAEN 4532: Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule

CUI
32504189
Reg. Com.
J04/1127/2013
Înființată
22 noiembrie 2013
Vechime
12 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
1,3 mil. lei
Profit net 2025
154 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.11.2013

Rezumat

Pe scurt

KLASSAUTO-MOTO SRL (CUI 32504189) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 2013. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN 4532).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,33 mil. lei (+6,5% față de 2024) și un profit net de 154.311 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32504189
Nr. Reg. Com.
J04/1127/2013
EUID
ROONRC.J4/1127/2013
Cod CAEN principal
4532 - Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Data înființării
22 noiembrie 2013
Vechime
12 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Arinilor Nr. 1 C, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600351

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TAT••• MIHA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+6,5% față de 2024

1.325.352 RON

2024: 1.244.386 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.192.597 RONAnul 2017: 1.322.834 RONAnul 2018: 1.385.494 RONAnul 2019: 1.373.157 RONAnul 2020: 1.054.132 RONAnul 2021: 976.286 RONAnul 2022: 933.436 RONAnul 2023: 1.054.620 RONAnul 2024: 1.244.386 RONAnul 2025: 1.325.352 RON

Profit net 2025

+250,0% față de 2024

154.311 RON

2024: 44.085 RON

-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.101 RONAnul 2017: 716 RONAnul 2018: 432 RONAnul 2019: 3.125 RONAnul 2020: -28.016 RONAnul 2021: 26.960 RONAnul 2022: -52.571 RONAnul 2023: 95.492 RONAnul 2024: 44.085 RONAnul 2025: 154.311 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    154 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    95 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    933 mii lei
    Profit net
    -53 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    976 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    8
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    12
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    432 lei
    Angajați
    12
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    716 lei
    Angajați
    12
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    11

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
12%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,30Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,30 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
56%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

56% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1127/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre KLASSAUTO-MOTO SRL

Este KLASSAUTO-MOTO SRL activă?

Da. KLASSAUTO-MOTO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a KLASSAUTO-MOTO SRL?

Cifra de afaceri a KLASSAUTO-MOTO SRL în 2025 a fost de 1.325.352 lei (1,33 mil. lei), în creștere cu 6,5% față de 2024.

Ce profit a avut KLASSAUTO-MOTO SRL în 2025?

În 2025, KLASSAUTO-MOTO SRL a înregistrat un profit net de 154.311 lei.

Ce activitate are KLASSAUTO-MOTO SRL?

Activitatea principală a KLASSAUTO-MOTO SRL este Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN 4532).

Unde are sediul KLASSAUTO-MOTO SRL?

KLASSAUTO-MOTO SRL are sediul social la adresa Str. Arinilor Nr. 1 C, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600351.

KLASSAUTO-MOTO SRL este plătitoare de TVA?

Da. KLASSAUTO-MOTO SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

KLASSAUTO-MOTO SRL are datorii la ANAF?

Nu. KLASSAUTO-MOTO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre KLASSAUTO-MOTO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].