Marjă netă
SlabFirma a pierdut 2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
KISARE IMPEX SRL (CUI 18871392) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Bălăceanca, Comuna Cernica, județul Ilfov, înființată în 2006. Activitatea principală este Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN 0111).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 559.658 lei (+129% față de 2024) și o pierdere netă de 11.044 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 392.651 lei |
| 2017 | 534.189 lei |
| 2018 | 352.890 lei |
| 2019 | 601.343 lei |
| 2020 | 207.502 lei |
| 2021 | 576.398 lei |
| 2022 | 641.528 lei |
| 2023 | 620.013 lei |
| 2024 | 244.622 lei |
| 2025 | 559.658 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 559.658 | 244.622 | 620.013 | 641.528 | 576.398 | 207.502 | 601.343 | 352.890 | 534.189 | 392.651 |
| Profit net | -11.044 | -139.179 | -322.836 | -104.598 | 261.499 | -189.897 | 100.095 | -127.220 | 30.680 | -21.281 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Active imobilizate | 657.774 | 734.966 | 812.176 | 884.485 | 832.819 | 85.033 | 107.693 | 164.245 | 204.738 | 183.444 |
| Active circulante | 74.537 | 40.622 | 114.671 | 201.424 | 317.402 | 54.966 | 175.564 | 28.049 | 130.882 | 76.855 |
| Stocuri | 6.502 | 1.642 | - | 125.820 | 137.508 | - | 35.584 | 4.356 | 31.075 | - |
| Creanțe | 134.011 | 22.104 | 61.242 | 42.368 | 165.945 | 37.629 | 57.075 | 20.289 | 49.935 | 31.741 |
| Datorii | 1.343.519 | 1.309.337 | 1.405.521 | 1.337.484 | 1.300.635 | 372.380 | 380.026 | 447.207 | 444.169 | 346.024 |
| Capitaluri proprii | -505.690 | -494.646 | -355.467 | -32.930 | 71.667 | -189.832 | 65 | -100.081 | 27.139 | -3.541 |
Firma a pierdut 2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 5,5% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
160% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. KISARE IMPEX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a KISARE IMPEX SRL în 2025 a fost de 559.658 lei, în creștere cu 129% față de 2024.
În 2025, KISARE IMPEX SRL a înregistrat o pierdere netă de 11.044 lei.
Activitatea principală a KISARE IMPEX SRL este Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN 0111).
KISARE IMPEX SRL are sediul social la adresa COLENTINEI Nr. 24, Sat Bălăceanca, Comuna Cernica, Jud. Ilfov.
Da. KISARE IMPEX SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. KISARE IMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].