ActivăSRL

KINAXIS ROMANIA S.R.L.

Str. Ploieşti Nr. 9, Et. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400157

CAEN 6290: Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CUI
46697691
Reg. Com.
J2022005254129
Înființată
23 august 2022
Vechime
4 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
15,5 mil. lei
Profit net 2025
843 mii lei
Angajați 2025
40

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 23.08.2022

Rezumat

Pe scurt

KINAXIS ROMANIA S.R.L. (CUI 46697691) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală este Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN 6290).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 15,5 mil. lei (+0,9% față de 2024) și un profit net de 842.799 lei, cu 40 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
46697691
Nr. Reg. Com.
J2022005254129
EUID
ROONRC.J2022005254129
Cod CAEN principal
6290 - Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Data înființării
23 august 2022
Vechime
4 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ploieşti Nr. 9, Et. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400157

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (3)
  • HOLLINGWO••• JA••• ALEXAN•••
  • MO••• E••• SOP••• J•••
  • VA••• P••• ADR••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+0,9% față de 2024

15.544.195 RON

2024: 15.409.273 RON

05 mil10 mil15 mil20 mil2022202320242025Anul 2022: 0 RONAnul 2023: 7.462.506 RONAnul 2024: 15.409.273 RONAnul 2025: 15.544.195 RON

Profit net 2025

+72,5% față de 2024

842.799 RON

2024: 488.687 RON

-250k0250k500k750k1 mil2022202320242025Anul 2022: -3.969 RONAnul 2023: 416.386 RONAnul 2024: 488.687 RONAnul 2025: 842.799 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    15,5 mil. lei
    Profit net
    843 mii lei
    Angajați
    40
  • 2024

    Cifra de afaceri
    15,4 mil. lei
    Profit net
    489 mii lei
    Angajați
    34
  • 2023

    Cifra de afaceri
    7,5 mil. lei
    Profit net
    416 mii lei
    Angajați
    28
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
5,4%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,12Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,12 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
89%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

89% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    2 schimbări în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  2. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/5254/2022.

În cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre KINAXIS ROMANIA S.R.L.

Este KINAXIS ROMANIA S.R.L. activă?

Da. KINAXIS ROMANIA S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a KINAXIS ROMANIA S.R.L.?

Cifra de afaceri a KINAXIS ROMANIA S.R.L. în 2025 a fost de 15.544.195 lei (15,5 mil. lei), în creștere cu 0,9% față de 2024.

Ce profit a avut KINAXIS ROMANIA S.R.L. în 2025?

În 2025, KINAXIS ROMANIA S.R.L. a înregistrat un profit net de 842.799 lei.

Ce activitate are KINAXIS ROMANIA S.R.L.?

Activitatea principală a KINAXIS ROMANIA S.R.L. este Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN 6290).

Unde are sediul KINAXIS ROMANIA S.R.L.?

KINAXIS ROMANIA S.R.L. are sediul social la adresa Str. Ploiești Nr. 9, Et. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400157.

KINAXIS ROMANIA S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. KINAXIS ROMANIA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

KINAXIS ROMANIA S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. KINAXIS ROMANIA S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre KINAXIS ROMANIA S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].