ActivăSRL

KFR MOTORS SERVICE S.R.L.

Bld. 1 Decembrie 1918 Nr. 30, Bl. Z4, Sc. 3, Et. 3, Ap. 30, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 32465

CAEN 9532: Repararea și întreținerea motocicletelor

CUI
38814189
Reg. Com.
J2018001675408
Înființată
7 februarie 2018
Vechime
8 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
437 mii lei
Profit net 2025
156 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 20.05.2019

Rezumat

Pe scurt

KFR MOTORS SERVICE S.R.L. (CUI 38814189) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2018. Activitatea principală este Repararea și întreținerea motocicletelor (CAEN 9532).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 436.637 lei (-8,7% față de 2024) și un profit net de 155.564 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38814189
Nr. Reg. Com.
J2018001675408
EUID
ROONRC.J2018001675408
Cod CAEN principal
9532 - Repararea și întreținerea motocicletelor
Data înființării
7 februarie 2018
Vechime
8 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. 1 Decembrie 1918 Nr. 30, Bl. Z4, Sc. 3, Et. 3, Ap. 30, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 32465

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BĂLE••• MAR•••
  • G••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-8,7% față de 2024

436.637 RON

2024: 478.167 RON

0200k400k600k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 124.767 RONAnul 2019: 299.654 RONAnul 2020: 290.358 RONAnul 2021: 294.337 RONAnul 2022: 456.118 RONAnul 2023: 360.243 RONAnul 2024: 478.167 RONAnul 2025: 436.637 RON

Profit net 2025

-57,9% față de 2024

155.564 RON

2024: 369.074 RON

-200k0200k400k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 28.823 RONAnul 2019: 198.498 RONAnul 2020: 264.523 RONAnul 2021: -169.695 RONAnul 2022: 11.940 RONAnul 2023: 86.029 RONAnul 2024: 369.074 RONAnul 2025: 155.564 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    437 mii lei
    Profit net
    156 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    478 mii lei
    Profit net
    369 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    360 mii lei
    Profit net
    86 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    456 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    294 mii lei
    Profit net
    -170 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    290 mii lei
    Profit net
    265 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    300 mii lei
    Profit net
    198 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    125 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
36%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 35,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
80,22Față de anul anterior: în creștere
202220242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 80,22 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
1,2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

1,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    1 schimbare în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  2. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/1675/2018.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre KFR MOTORS SERVICE S.R.L.

Este KFR MOTORS SERVICE S.R.L. activă?

Da. KFR MOTORS SERVICE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a KFR MOTORS SERVICE S.R.L.?

Cifra de afaceri a KFR MOTORS SERVICE S.R.L. în 2025 a fost de 436.637 lei, în scădere cu 8,7% față de 2024.

Ce profit a avut KFR MOTORS SERVICE S.R.L. în 2025?

În 2025, KFR MOTORS SERVICE S.R.L. a înregistrat un profit net de 155.564 lei.

Ce activitate are KFR MOTORS SERVICE S.R.L.?

Activitatea principală a KFR MOTORS SERVICE S.R.L. este Repararea și întreținerea motocicletelor (CAEN 9532).

Unde are sediul KFR MOTORS SERVICE S.R.L.?

KFR MOTORS SERVICE S.R.L. are sediul social la adresa Bld. 1 Decembrie 1918 Nr. 30, Bl. Z4, Sc. 3, Et. 3, Ap. 30, Sector 3 Mun. București, Jud. București, 32465.

KFR MOTORS SERVICE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. KFR MOTORS SERVICE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

KFR MOTORS SERVICE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. KFR MOTORS SERVICE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre KFR MOTORS SERVICE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].