Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 49,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
KENTUKI SRL (CUI 14432734) a fost o societate cu răspundere limitată din Constanța, înființată în 2002 și radiată în 2026. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
Ultimul bilanț, din 2024, arată o cifră de afaceri de 410.773 lei (-54% față de 2023) și un profit net de 201.702 lei, cu 2 angajați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 689.614 lei |
| 2016 | 748.437 lei |
| 2017 | 1.247.354 lei |
| 2018 | 1.178.909 lei |
| 2019 | 853.794 lei |
| 2020 | 769.114 lei |
| 2021 | 841.242 lei |
| 2022 | 877.252 lei |
| 2023 | 885.665 lei |
| 2024 | 410.773 lei |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 410.773 | 885.665 | 877.252 | 841.242 | 769.114 | 853.794 | 1.178.909 | 1.247.354 | 748.437 | 689.614 |
| Profit net | 201.702 | 397.988 | -96.428 | -81.307 | -244.412 | -305.574 | -9.670 | 226.410 | -67.180 | 6 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 3 | 4 | 5 | 8 | 12 | 11 | 8 | 7 | - |
| Active imobilizate | 124.825 | 124.825 | 125.275 | 53.380 | 74.204 | 152.309 | 231.965 | 120.809 | 124.746 | 79.788 |
| Active circulante | 224.053 | 82.000 | 100.778 | 162.501 | 142.263 | 127.354 | 188.977 | 127.785 | 37.983 | 73.006 |
| Stocuri | 170.595 | 40.398 | 33.372 | 41.987 | 37.508 | 37.805 | 24.879 | -22.674 | 13.110 | 22.508 |
| Creanțe | 47.229 | 15.002 | 18.907 | 80.927 | 80.545 | 75.840 | 57.301 | 54.420 | 6.192 | 10.044 |
| Datorii | 776.861 | 836.510 | 1.253.726 | 1.145.046 | 1.064.325 | 879.453 | 719.238 | 537.260 | 677.805 | 600.690 |
| Capitaluri proprii | -428.487 | -630.189 | -1.028.177 | -929.669 | -848.362 | -603.950 | -298.296 | -288.666 | -515.076 | -447.896 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 49,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 29% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
223% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. KENTUKI SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.
Cifra de afaceri a KENTUKI SRL în 2024 a fost de 410.773 lei, în scădere cu 54% față de 2023.
În 2024, KENTUKI SRL a înregistrat un profit net de 201.702 lei.
Conform bilanțului pe 2024, KENTUKI SRL a avut în medie 2 angajați (față de 3 angajați în 2023).
Activitatea principală a KENTUKI SRL era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
KENTUKI SRL avea sediul social la adresa Str. ABRUD Nr. 40, Municipiul Constanța, Jud. Constanța, 8700.
Nu. KENTUKI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].