ActivăSRL

KENDAMA GAMES SRL

Str. Deva Nr. 1-7, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400375

CAEN 4690: Comerț cu ridicata nespecializat

CUI
35800120
Reg. Com.
J2016001090126
Înființată
14 martie 2016
Vechime
10 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
445 mii lei
Profit net 2025
171 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.03.2016

Rezumat

Pe scurt

KENDAMA GAMES SRL (CUI 35800120) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 444.901 lei (+124% față de 2024) și un profit net de 171.477 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35800120
Nr. Reg. Com.
J2016001090126
EUID
ROONRC.J12/1090/2016
Cod CAEN principal
4690 - Comerț cu ridicata nespecializat
Data înființării
14 martie 2016
Vechime
10 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Deva Nr. 1-7, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400375

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CO••• A•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+123,8% față de 2024

444.901 RON

2024: 198.819 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 650.929 RONAnul 2017: 1.341.137 RONAnul 2018: 103.878 RONAnul 2019: 248.195 RONAnul 2020: 193.955 RONAnul 2021: 186.314 RONAnul 2022: 83.473 RONAnul 2023: 75.407 RONAnul 2024: 198.819 RONAnul 2025: 444.901 RON

Profit net 2025

+99,9% față de 2024

171.477 RON

2024: 85.794 RON

-200k0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 654.422 RONAnul 2017: 197.348 RONAnul 2018: 11.271 RONAnul 2019: 145.517 RONAnul 2020: 40.288 RONAnul 2021: -31.389 RONAnul 2022: 14 RONAnul 2023: -14.144 RONAnul 2024: 85.794 RONAnul 2025: 171.477 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    445 mii lei
    Profit net
    171 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    199 mii lei
    Profit net
    86 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    83 mii lei
    Profit net
    14 lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    186 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    194 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    248 mii lei
    Profit net
    146 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    104 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    197 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    651 mii lei
    Profit net
    654 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
39%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 38,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,72Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 72% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
66%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

66% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1090/2016.

  5. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre KENDAMA GAMES SRL

Este KENDAMA GAMES SRL activă?

Da. KENDAMA GAMES SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a KENDAMA GAMES SRL?

Cifra de afaceri a KENDAMA GAMES SRL în 2025 a fost de 444.901 lei, în creștere cu 124% față de 2024.

Ce profit a avut KENDAMA GAMES SRL în 2025?

În 2025, KENDAMA GAMES SRL a înregistrat un profit net de 171.477 lei.

Ce activitate are KENDAMA GAMES SRL?

Activitatea principală a KENDAMA GAMES SRL este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).

Unde are sediul KENDAMA GAMES SRL?

KENDAMA GAMES SRL are sediul social la adresa Str. Deva Nr. 1-7, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400375.

KENDAMA GAMES SRL este plătitoare de TVA?

Da. KENDAMA GAMES SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

KENDAMA GAMES SRL are datorii la ANAF?

Nu. KENDAMA GAMES SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre KENDAMA GAMES SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].