Marjă netă
SlabFirma a pierdut 14,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
KEMPOL CO SRL (CUI 7770074) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Vișeu de Sus, Oraș Viseu de Sus, județul Maramureș, înființată în 1995. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,08 mil. lei (-79% față de 2024) și o pierdere netă de 156.060 lei, cu 4 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 6.001.645 lei |
| 2017 | 6.645.409 lei |
| 2018 | 6.316.466 lei |
| 2019 | 6.231.000 lei |
| 2020 | 6.220.005 lei |
| 2021 | 5.926.326 lei |
| 2022 | 6.578.852 lei |
| 2023 | 6.102.608 lei |
| 2024 | 5.196.859 lei |
| 2025 | 1.083.656 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.083.656 | 5.196.859 | 6.102.608 | 6.578.852 | 5.926.326 | 6.220.005 | 6.231.000 | 6.316.466 | 6.645.409 | 6.001.645 |
| Profit net | -156.060 | 184.870 | 11.769 | 119.287 | 71.791 | 94.471 | 78.111 | 112.483 | 157.628 | 90.865 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 13 | 15 | 16 | 16 | 17 | 18 | 18 | 18 | 18 |
| Active imobilizate | - | 22.356 | 68.865 | 182.502 | 317.839 | 376.064 | 413.412 | 453.629 | 499.138 | 335.114 |
| Active circulante | 221.354 | 433.198 | 204.169 | 212.974 | 175.849 | 143.979 | 94.590 | 90.443 | 119.632 | 141.775 |
| Stocuri | 0 | 239.838 | 150.000 | 203.098 | 148.574 | 125.489 | 91.012 | 84.436 | 108.826 | 127.245 |
| Creanțe | 175.214 | 178.812 | 30.735 | 6.278 | 7.953 | 4.672 | 2.644 | 4.425 | 343 | 3.463 |
| Datorii | 9.994 | 88.133 | 147.776 | 127.702 | 143.646 | 150.264 | 151.640 | 166.040 | 182.891 | 165.206 |
| Capitaluri proprii | 211.360 | 367.421 | 125.258 | 267.774 | 350.042 | 372.722 | 356.362 | 378.032 | 435.879 | 311.683 |
Firma a pierdut 14,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 22,15 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
4,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. KEMPOL CO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a KEMPOL CO SRL în 2025 a fost de 1.083.656 lei (1,08 mil. lei), în scădere cu 79% față de 2024.
În 2025, KEMPOL CO SRL a înregistrat o pierdere netă de 156.060 lei.
Activitatea principală a KEMPOL CO SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
KEMPOL CO SRL are sediul social la adresa Str. 22 DECEMBRIE, Bl. C8, Ap. 1, Loc. Vișeu de Sus, Oraș Viseu de Sus, Jud. Maramureș, 4975.
Da. KEMPOL CO SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. KEMPOL CO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].