ActivăSRL

KARMA BE-TIFUL S.R.L.

Str. Principală Nr. 53, Sat Ciocăneşti Com. Ciocăneşti, Jud. Suceava, 727120

CAEN 9621: Activități de coafură și frizerie

CUI
35936475
Reg. Com.
J2016000561331
Înființată
8 aprilie 2016
Vechime
10 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
120 mii lei
Profit net 2025
-15 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.04.2016

Rezumat

Pe scurt

KARMA BE-TIFUL S.R.L. (CUI 35936475) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Ciocănești, județul Suceava, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 119.856 lei (-3,9% față de 2024) și o pierdere netă de 15.319 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35936475
Nr. Reg. Com.
J2016000561331
EUID
ROONRC.J2016000561331
Cod CAEN principal
9621 - Activități de coafură și frizerie
Data înființării
8 aprilie 2016
Vechime
10 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Principală Nr. 53, Sat Ciocăneşti Com. Ciocăneşti, Jud. Suceava, 727120

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • COZI••• ANDR••• EL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-3,9% față de 2024

119.856 RON

2024: 124.692 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 5.385 RONAnul 2017: 262 RONAnul 2018: 43.632 RONAnul 2019: 102.313 RONAnul 2020: 80.933 RONAnul 2021: 56.785 RONAnul 2022: 69.454 RONAnul 2023: 97.575 RONAnul 2024: 124.692 RONAnul 2025: 119.856 RON

Profit net 2025

-159,9% față de 2024

-15.319 RON

2024: 25.562 RON

-40k-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -1.840 RONAnul 2017: -1.007 RONAnul 2018: -35.190 RONAnul 2019: -7.284 RONAnul 2020: 14.784 RONAnul 2021: -13.823 RONAnul 2022: 397 RONAnul 2023: 571 RONAnul 2024: 25.562 RONAnul 2025: -15.319 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    120 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    125 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    98 mii lei
    Profit net
    571 lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    69 mii lei
    Profit net
    397 lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    81 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    102 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    -35 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    262 lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-13%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 12,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,37Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 37% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
210%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

210% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Schimbarea denumirii

    PIESE AUTO CIOCĂNEȘTI S.R.L. → KARMA BE-TIFUL S.R.L.

  4. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/561/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre KARMA BE-TIFUL S.R.L.

Este KARMA BE-TIFUL S.R.L. activă?

Da. KARMA BE-TIFUL S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a KARMA BE-TIFUL S.R.L.?

Cifra de afaceri a KARMA BE-TIFUL S.R.L. în 2025 a fost de 119.856 lei, în scădere cu 3,9% față de 2024.

Ce profit a avut KARMA BE-TIFUL S.R.L. în 2025?

În 2025, KARMA BE-TIFUL S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 15.319 lei.

Ce activitate are KARMA BE-TIFUL S.R.L.?

Activitatea principală a KARMA BE-TIFUL S.R.L. este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

Unde are sediul KARMA BE-TIFUL S.R.L.?

KARMA BE-TIFUL S.R.L. are sediul social la adresa Str. Principală Nr. 53, Sat Ciocănești Com. Ciocănești, Jud. Suceava, 727120.

KARMA BE-TIFUL S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. KARMA BE-TIFUL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

KARMA BE-TIFUL S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. KARMA BE-TIFUL S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre KARMA BE-TIFUL S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].