Marjă netă
SlabFirma a pierdut 749,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
KAPPA SOLUTIONS SRL (CUI 27279617) este o societate cu răspundere limitată activă din Miercurea Ciuc, județul Harghita, înființată în 2010. Activitatea principală este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7.000 lei (+94% față de 2024) și o pierdere netă de 52.445 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 22.108 lei |
| 2017 | 68.882 lei |
| 2018 | 81.070 lei |
| 2019 | 94.064 lei |
| 2020 | 57.883 lei |
| 2021 | 280.589 lei |
| 2022 | 316.038 lei |
| 2023 | 90.956 lei |
| 2024 | 3.603 lei |
| 2025 | 7.000 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 7.000 | 3.603 | 90.956 | 316.038 | 280.589 | 57.883 | 94.064 | 81.070 | 68.882 | 22.108 |
| Profit net | -52.445 | -65.846 | 13.645 | 192.458 | 185.188 | 7.743 | 18.448 | 3.608 | 9.890 | -17.822 |
| Număr mediu de angajați | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 82.791 | 125.987 | 169.182 | 12.356 | 162.682 | 42.243 | 53.672 | 79.527 | 105.638 | 133.745 |
| Active circulante | 20.919 | 65.759 | 106.750 | 357.545 | 64.872 | 23.014 | 14.514 | 20.653 | 23.096 | 31.346 |
| Stocuri | 80 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 6.514 | 7.086 | 8.208 | 14.382 | 9.619 | 17.394 | 6.679 | 8.526 | 14.772 | 27.626 |
| Datorii | 2.911 | 408 | 18.748 | 3.536 | 9.437 | 25.328 | 36.000 | 86.442 | 118.604 | 19.140 |
| Capitaluri proprii | 100.799 | 191.338 | 257.184 | 366.365 | 218.117 | 39.929 | 32.186 | 13.738 | 10.130 | 145.951 |
Firma a pierdut 749,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,19 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
2,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. KAPPA SOLUTIONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a KAPPA SOLUTIONS SRL în 2025 a fost de 7.000 lei, în creștere cu 94% față de 2024.
În 2025, KAPPA SOLUTIONS SRL a înregistrat o pierdere netă de 52.445 lei.
Activitatea principală a KAPPA SOLUTIONS SRL este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).
KAPPA SOLUTIONS SRL are sediul social la adresa TUDOR VLADIMIRESCU Nr. 64A, Municipiul Miercurea Ciuc, Jud. Harghita.
Da. KAPPA SOLUTIONS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. KAPPA SOLUTIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].