Marjă netă
SlabFirma a pierdut 607,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
KAPPA CONSTRUCTIONS SERVICE SRL (CUI 30001440) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 1), înființată în 2012 și radiată în 2024. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
Ultimul bilanț, din 2021, arată o cifră de afaceri de 24.358 lei (-55% față de 2020) și o pierdere netă de 147.965 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2012 | 359.138 lei |
| 2013 | 557.281 lei |
| 2014 | 1.936.683 lei |
| 2015 | 1.021.833 lei |
| 2016 | 1.362.000 lei |
| 2017 | 776.980 lei |
| 2018 | 386.642 lei |
| 2019 | 1.976 lei |
| 2020 | 54.242 lei |
| 2021 | 24.358 lei |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 24.358 | 54.242 | 1.976 | 386.642 | 776.980 | 1.362.000 | 1.021.833 | 1.936.683 | 557.281 | 359.138 |
| Profit net | -147.965 | -282.068 | -98.688 | -199.519 | -79.805 | 12.037 | 4 | 393.706 | 77.640 | 193.019 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | 4 | 5 | 6 | - | 5 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 200 | 300 | 200 | 14.856 | 27.025 | 100.866 | 95.538 | 35 | 142 | 249 |
| Active circulante | 802.404 | 908.519 | 1.130.226 | 1.295.500 | 1.362.462 | 1.507.644 | 1.266.539 | 1.015.509 | 590.717 | 243.906 |
| Stocuri | - | 52.093 | 267.976 | 267.976 | 307.080 | 298.717 | 6.871 | 2.642 | 16.411 | - |
| Creanțe | 802.472 | 807.840 | 807.259 | 941.904 | 966.919 | 1.044.617 | 1.112.788 | 595.736 | 173.292 | 105.858 |
| Datorii | 925.514 | 883.764 | 823.303 | 792.555 | 616.069 | 758.721 | 517.293 | 364.732 | 319.070 | 49.226 |
| Capitaluri proprii | -122.910 | 25.055 | 307.123 | 517.801 | 777.558 | 857.363 | 845.326 | 663.217 | 272.660 | 195.019 |
Firma a pierdut 607,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 87% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
115% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. KAPPA CONSTRUCTIONS SERVICE SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2024.
Cifra de afaceri a KAPPA CONSTRUCTIONS SERVICE SRL în 2021 a fost de 24.358 lei, în scădere cu 55% față de 2020.
În 2021, KAPPA CONSTRUCTIONS SERVICE SRL a înregistrat o pierdere netă de 147.965 lei.
Activitatea principală a KAPPA CONSTRUCTIONS SERVICE SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
KAPPA CONSTRUCTIONS SERVICE SRL avea sediul social la adresa GĂRII DE NORD Nr. 6-8, Sc. 3, Et. 8, Ap. 79, CAMERA 1, București Sectorul 1, Jud. București.
Nu. KAPPA CONSTRUCTIONS SERVICE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].