ActivăSRL

KAIZEN STUDIO SRL

Str. Livezii Nr. 82, Sat Livezeni Com. Livezeni, Jud. Mureş, 547365

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
36498004
Reg. Com.
J26/1226/2016
Înființată
6 septembrie 2016
Vechime
10 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
193 mii lei
Profit net 2025
26 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.09.2016

Rezumat

Pe scurt

KAIZEN STUDIO SRL (CUI 36498004) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Livezeni, județul Mureș, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 193.009 lei (-43% față de 2024) și un profit net de 26.118 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36498004
Nr. Reg. Com.
J26/1226/2016
EUID
ROONRC.J2016001226262
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
6 septembrie 2016
Vechime
10 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Livezii Nr. 82, Sat Livezeni Com. Livezeni, Jud. Mureş, 547365

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SAN••• J•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-43,4% față de 2024

193.009 RON

2024: 341.254 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 51.000 RONAnul 2017: 24.085 RONAnul 2018: 53.115 RONAnul 2019: 23.900 RONAnul 2020: 89.556 RONAnul 2021: 193.903 RONAnul 2022: 196.487 RONAnul 2023: 1.948.538 RONAnul 2024: 341.254 RONAnul 2025: 193.009 RON

Profit net 2025

-54,6% față de 2024

26.118 RON

2024: 57.529 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 48.426 RONAnul 2017: 16.726 RONAnul 2018: 22.011 RONAnul 2019: 14.998 RONAnul 2020: 70.663 RONAnul 2021: 112.582 RONAnul 2022: 92.398 RONAnul 2023: 1.504.226 RONAnul 2024: 57.529 RONAnul 2025: 26.118 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    193 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    341 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    1,5 mil. lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    196 mii lei
    Profit net
    92 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    194 mii lei
    Profit net
    113 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    90 mii lei
    Profit net
    71 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    53 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
14%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 13,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,31Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,31 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
54%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

54% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/1226/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre KAIZEN STUDIO SRL

Este KAIZEN STUDIO SRL activă?

Da. KAIZEN STUDIO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a KAIZEN STUDIO SRL?

Cifra de afaceri a KAIZEN STUDIO SRL în 2025 a fost de 193.009 lei, în scădere cu 43% față de 2024.

Ce profit a avut KAIZEN STUDIO SRL în 2025?

În 2025, KAIZEN STUDIO SRL a înregistrat un profit net de 26.118 lei.

Ce activitate are KAIZEN STUDIO SRL?

Activitatea principală a KAIZEN STUDIO SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul KAIZEN STUDIO SRL?

KAIZEN STUDIO SRL are sediul social la adresa Str. Livezii Nr. 82, Sat Livezeni Com. Livezeni, Jud. Mureș, 547365.

KAIZEN STUDIO SRL este plătitoare de TVA?

Da. KAIZEN STUDIO SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

KAIZEN STUDIO SRL are datorii la ANAF?

Nu. KAIZEN STUDIO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre KAIZEN STUDIO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].