Marjă netă
SlabFirma a pierdut 900,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
KA-VA BEST CONSTRUCT SRL (CUI 23399114) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 3), înființată în 2008 și radiată în 2017. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
Ultimul bilanț, din 2014, arată o cifră de afaceri de 16.693 lei (-92% față de 2013) și o pierdere netă de 150.392 lei, cu 9 angajați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2008 | 35.064 lei |
| 2009 | 593.218 lei |
| 2010 | 818.563 lei |
| 2011 | 62.985 lei |
| 2012 | 349.351 lei |
| 2013 | 200.923 lei |
| 2014 | 16.693 lei |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 16.693 | 200.923 | 349.351 | 62.985 | 818.563 | 593.218 | 35.064 |
| Profit net | -150.392 | -30.641 | -111.185 | -176.775 | -44.859 | 26.935 | -16.135 |
| Număr mediu de angajați | 9 | 10 | 11 | 8 | 4 | 5 | 4 |
| Active imobilizate | 3.249 | 3.249 | 5.367 | 5.367 | 5.367 | 1.390 | 1.390 |
| Active circulante | 1.666.238 | 1.664.819 | 1.478.906 | 1.429.863 | 1.517.452 | 702.278 | 29.565 |
| Stocuri | 76.178 | 73.464 | 100.919 | 333.948 | 367.618 | 231.643 | 25.507 |
| Creanțe | 1.588.454 | 1.588.351 | 1.376.320 | 1.092.253 | 1.146.729 | 374.006 | 3.531 |
| Datorii | 2.172.340 | 2.020.529 | 1.806.094 | 1.645.865 | 1.556.678 | 692.668 | 46.890 |
| Capitaluri proprii | -502.853 | -352.461 | -321.821 | -210.635 | -33.859 | 11.000 | -15.935 |
Firma a pierdut 900,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 77% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
130% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. KA-VA BEST CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2017.
Cifra de afaceri a KA-VA BEST CONSTRUCT SRL în 2014 a fost de 16.693 lei, în scădere cu 92% față de 2013.
În 2014, KA-VA BEST CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 150.392 lei.
Conform bilanțului pe 2014, KA-VA BEST CONSTRUCT SRL a avut în medie 9 angajați (față de 10 angajați în 2013).
Activitatea principală a KA-VA BEST CONSTRUCT SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
KA-VA BEST CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Str. Tinutului Nr. 29, București Sectorul 3, Jud. București.
Nu. KA-VA BEST CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].