Marjă netă
SlabFirma a pierdut 9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
K2 CONCEPT S.R.L. (CUI 27676900) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Roșu, Comuna Chiajna, județul Ilfov, înființată în 2010. Activitatea principală este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 299.470 lei (-2% față de 2024) și o pierdere netă de 26.817 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 196.924 lei |
| 2017 | 257.272 lei |
| 2018 | 215.640 lei |
| 2019 | 208.231 lei |
| 2020 | 121.510 lei |
| 2021 | 123.600 lei |
| 2022 | 210.744 lei |
| 2023 | 269.186 lei |
| 2024 | 305.590 lei |
| 2025 | 299.470 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 299.470 | 305.590 | 269.186 | 210.744 | 123.600 | 121.510 | 208.231 | 215.640 | 257.272 | 196.924 |
| Profit net | -26.817 | 60.420 | 103.976 | 39.966 | 29.691 | -10.905 | 66.172 | -18.374 | -164.632 | -125.930 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 0 | - | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 197.904 | 242.182 | 52.988 | 83.970 | 116.917 | 152.875 | 86.747 | 86.747 | 85.118 | 45.241 |
| Active circulante | 337.890 | 305.008 | 279.776 | 409.029 | 440.492 | 338.958 | 374.167 | 361.646 | 243.486 | 220.160 |
| Stocuri | - | 0 | 62.773 | 50.809 | 103.993 | 103.993 | 103.993 | 98.808 | 71.692 | 50.315 |
| Creanțe | 302.229 | 279.093 | 206.298 | 330.806 | 321.126 | 199.301 | 199.432 | 213.317 | 163.767 | 135.497 |
| Datorii | 388.054 | 372.633 | 218.627 | 484.462 | 587.213 | 551.328 | 554.981 | 608.632 | 470.470 | 242.634 |
| Capitaluri proprii | 147.740 | 174.557 | 114.137 | 10.161 | -29.804 | -59.495 | -94.067 | -160.239 | -141.866 | 22.767 |
Firma a pierdut 9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 87% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
72% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. K2 CONCEPT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a K2 CONCEPT S.R.L. în 2025 a fost de 299.470 lei, în scădere cu 2% față de 2024.
În 2025, K2 CONCEPT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 26.817 lei.
Activitatea principală a K2 CONCEPT S.R.L. este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).
K2 CONCEPT S.R.L. are sediul social la adresa 1 DECEMBRIE 1918 Nr. 44, CAMERA NR. 1, Sat Roșu, Comuna Chiajna, Jud. Ilfov, 77042.
Da. K2 CONCEPT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. K2 CONCEPT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].