ActivăSRL

K & K SRL

Str. Divizia 9 Cavalerie Nr. 2A, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300265

CAEN 6820: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CUI
5776429
Reg. Com.
J1994001936354
Înființată
9 iunie 1994
Vechime
32 de ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
4,1 mil. lei
Profit net 2025
240 mii lei
Angajați 2025
15

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.06.1994

Rezumat

Pe scurt

K & K SRL (CUI 5776429) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 1994. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4,12 mil. lei (+8,9% față de 2024) și un profit net de 240.114 lei, cu 15 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
5776429
Nr. Reg. Com.
J1994001936354
EUID
ROONRC.J1994001936354
Cod CAEN principal
6820 - închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Data înființării
9 iunie 1994
Vechime
32 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Divizia 9 Cavalerie Nr. 2A, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300265

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MU••• VAS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+8,9% față de 2024

4.120.181 RON

2024: 3.782.703 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 4.818.661 RONAnul 2017: 3.818.614 RONAnul 2018: 2.847.369 RONAnul 2019: 2.974.836 RONAnul 2020: 1.885.564 RONAnul 2021: 2.576.491 RONAnul 2022: 3.080.107 RONAnul 2023: 4.249.463 RONAnul 2024: 3.782.703 RONAnul 2025: 4.120.181 RON

Profit net 2025

+277,0% față de 2024

240.114 RON

2024: -135.679 RON

-1 mil01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -685.359 RONAnul 2017: 456.900 RONAnul 2018: 433.721 RONAnul 2019: -288.462 RONAnul 2020: -44.561 RONAnul 2021: 2.508.221 RONAnul 2022: 243.801 RONAnul 2023: -60.496 RONAnul 2024: -135.679 RONAnul 2025: 240.114 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    4,1 mil. lei
    Profit net
    240 mii lei
    Angajați
    15
  • 2024

    Cifra de afaceri
    3,8 mil. lei
    Profit net
    -136 mii lei
    Angajați
    14
  • 2023

    Cifra de afaceri
    4,2 mil. lei
    Profit net
    -60 mii lei
    Angajați
    16
  • 2022

    Cifra de afaceri
    3,1 mil. lei
    Profit net
    244 mii lei
    Angajați
    14
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,6 mil. lei
    Profit net
    2,5 mil. lei
    Angajați
    14
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    -45 mii lei
    Angajați
    13
  • 2019

    Cifra de afaceri
    3,0 mil. lei
    Profit net
    -288 mii lei
    Angajați
    16
  • 2018

    Cifra de afaceri
    2,8 mil. lei
    Profit net
    434 mii lei
    Angajați
    19
  • 2017

    Cifra de afaceri
    3,8 mil. lei
    Profit net
    457 mii lei
    Angajați
    23
  • 2016

    Cifra de afaceri
    4,8 mil. lei
    Profit net
    -685 mii lei
    Angajați
    22

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
5,8%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,30Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 30% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
37%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

37% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 1994

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/1936/1994.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre K & K SRL

Este K & K SRL activă?

Da. K & K SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a K & K SRL?

Cifra de afaceri a K & K SRL în 2025 a fost de 4.120.181 lei (4,12 mil. lei), în creștere cu 8,9% față de 2024.

Ce profit a avut K & K SRL în 2025?

În 2025, K & K SRL a înregistrat un profit net de 240.114 lei.

Ce activitate are K & K SRL?

Activitatea principală a K & K SRL este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

Unde are sediul K & K SRL?

K & K SRL are sediul social la adresa Str. Divizia 9 Cavalerie Nr. 2A, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300265.

K & K SRL este plătitoare de TVA?

Da. K & K SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

K & K SRL are datorii la ANAF?

Nu. K & K SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre K & K SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].