ActivăSRL

JUST IUSTY S.R.L.

Str. Wurzburg Nr. 28, Orş. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300

CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CUI
39765750
Reg. Com.
J33/1271/2018
Înființată
21 august 2018
Vechime
8 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
130 mii lei
Profit net 2025
22 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.08.2018

Rezumat

Pe scurt

JUST IUSTY S.R.L. (CUI 39765750) este o societate cu răspundere limitată activă din Gura Humorului, județul Suceava, înființată în 2018. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 129.760 lei (+83% față de 2024) și un profit net de 22.236 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39765750
Nr. Reg. Com.
J33/1271/2018
EUID
ROONRC.J33/1271/2018
Cod CAEN principal
5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Data înființării
21 august 2018
Vechime
8 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Wurzburg Nr. 28, Orş. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • B••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+82,6% față de 2024

129.760 RON

2024: 71.081 RON

050k100k150k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 27.142 RONAnul 2019: 100.758 RONAnul 2020: 79.602 RONAnul 2021: 108.717 RONAnul 2022: 122.864 RONAnul 2023: 98.179 RONAnul 2024: 71.081 RONAnul 2025: 129.760 RON

Profit net 2025

+272,0% față de 2024

22.236 RON

2024: -12.925 RON

-20k-10k010k20k30k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 3.975 RONAnul 2019: 8.921 RONAnul 2020: 7.942 RONAnul 2021: 19.717 RONAnul 2022: 16.086 RONAnul 2023: 367 RONAnul 2024: -12.925 RONAnul 2025: 22.236 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    130 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    98 mii lei
    Profit net
    367 lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    123 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    101 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
17%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,39Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 39% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
71%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

71% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1271/2018.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre JUST IUSTY S.R.L.

Este JUST IUSTY S.R.L. activă?

Da. JUST IUSTY S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a JUST IUSTY S.R.L.?

Cifra de afaceri a JUST IUSTY S.R.L. în 2025 a fost de 129.760 lei, în creștere cu 83% față de 2024.

Ce profit a avut JUST IUSTY S.R.L. în 2025?

În 2025, JUST IUSTY S.R.L. a înregistrat un profit net de 22.236 lei.

Ce activitate are JUST IUSTY S.R.L.?

Activitatea principală a JUST IUSTY S.R.L. este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Unde are sediul JUST IUSTY S.R.L.?

JUST IUSTY S.R.L. are sediul social la adresa Str. Wurzburg Nr. 28, Orș. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300.

JUST IUSTY S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. JUST IUSTY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

JUST IUSTY S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. JUST IUSTY S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre JUST IUSTY S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].