SuspendatăSRL

JUST COM SRL

Str. TITU PERTIA Nr. 29, Mun. Făgăraş, Jud. Braşov, 505200

CAEN 4932: Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CUI
6925316
Reg. Com.
J1994002659087
Înființată
2 noiembrie 1994
Vechime
31 de ani, 11 luni
Profit net 2025
-66 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • întrerupere temporară de activitate

Ultimul status ANAF: SUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.10.2025

Rezumat

Pe scurt

JUST COM SRL (CUI 6925316) este o societate cu răspundere limitată din Făgăraș, județul Brașov, înființată în 1994. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932). Activitatea firmei este suspendată.

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 66.068 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
6925316
Nr. Reg. Com.
J1994002659087
EUID
ROONRC.J1994002659087
Cod CAEN principal
4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Data înființării
2 noiembrie 1994
Vechime
31 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. TITU PERTIA Nr. 29, Mun. Făgăraş, Jud. Braşov, 505200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ANDRE••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

2024: 49.341 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 902.246 RONAnul 2017: 875.105 RONAnul 2018: 941.750 RONAnul 2019: 332.549 RONAnul 2020: 76.637 RONAnul 2021: 70.600 RONAnul 2022: 118.767 RONAnul 2023: 127.079 RONAnul 2024: 49.341 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

-168,7% față de 2024

-66.068 RON

2024: 96.157 RON

-200k0200k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -53.829 RONAnul 2017: 37.296 RONAnul 2018: -2.652 RONAnul 2019: -193.704 RONAnul 2020: -166.836 RONAnul 2021: 237.936 RONAnul 2022: -21.231 RONAnul 2023: 7.288 RONAnul 2024: 96.157 RONAnul 2025: -66.068 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -66 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    96 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    119 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    238 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    -167 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    333 mii lei
    Profit net
    -194 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    942 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    8
  • 2017

    Cifra de afaceri
    875 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    9
  • 2016

    Cifra de afaceri
    902 mii lei
    Profit net
    -54 mii lei
    Angajați
    9

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—
2021202220232024

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,78Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 78% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
129%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

129% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 1994 - 1995)
  1. 1995

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2659/1994.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre JUST COM SRL

Este JUST COM SRL activă?

Nu. Activitatea JUST COM SRL este suspendată.

Ce profit a avut JUST COM SRL în 2025?

În 2025, JUST COM SRL a înregistrat o pierdere netă de 66.068 lei.

Câți angajați are JUST COM SRL?

Conform bilanțului pe 2025, JUST COM SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2024).

Ce activitate are JUST COM SRL?

Activitatea principală a JUST COM SRL este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

Unde are sediul JUST COM SRL?

JUST COM SRL are sediul social la adresa Str. TITU PERTIA Nr. 29, Mun. Făgăraș, Jud. Brașov, 505200.

JUST COM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. JUST COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

JUST COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. JUST COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre JUST COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].