ActivăSRL

JUNIOR CAFFE STYLE SRL

Str. Primăverii Nr. 2, Ap. 272, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400540

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
31197469
Reg. Com.
J2013000347127
Înființată
7 februarie 2013
Vechime
13 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
35 mii lei
Profit net 2025
-26 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.02.2013

Rezumat

Pe scurt

JUNIOR CAFFE STYLE SRL (CUI 31197469) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 35.145 lei (-79% față de 2024) și o pierdere netă de 26.491 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31197469
Nr. Reg. Com.
J2013000347127
EUID
ROONRC.J2013000347127
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
7 februarie 2013
Vechime
13 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Primăverii Nr. 2, Ap. 272, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400540

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • B••• SZABO••• LEVE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-78,6% față de 2024

35.145 RON

2024: 164.490 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 146.352 RONAnul 2017: 131.323 RONAnul 2018: 144.314 RONAnul 2019: 147.686 RONAnul 2020: 119.355 RONAnul 2021: 82.626 RONAnul 2022: 138.084 RONAnul 2023: 188.478 RONAnul 2024: 164.490 RONAnul 2025: 35.145 RON

Profit net 2025

-171,4% față de 2024

-26.491 RON

2024: -9.761 RON

-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 73.966 RONAnul 2017: -14.143 RONAnul 2018: -30.579 RONAnul 2019: -13.783 RONAnul 2020: 50.110 RONAnul 2021: 35.521 RONAnul 2022: 30.872 RONAnul 2023: -3.671 RONAnul 2024: -9.761 RONAnul 2025: -26.491 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    164 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    188 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    138 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    83 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    119 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    148 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    131 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    146 mii lei
    Profit net
    74 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-75%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 75,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,52Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 52% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
47%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

47% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/347/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre JUNIOR CAFFE STYLE SRL

Este JUNIOR CAFFE STYLE SRL activă?

Da. JUNIOR CAFFE STYLE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a JUNIOR CAFFE STYLE SRL?

Cifra de afaceri a JUNIOR CAFFE STYLE SRL în 2025 a fost de 35.145 lei, în scădere cu 79% față de 2024.

Ce profit a avut JUNIOR CAFFE STYLE SRL în 2025?

În 2025, JUNIOR CAFFE STYLE SRL a înregistrat o pierdere netă de 26.491 lei.

Ce activitate are JUNIOR CAFFE STYLE SRL?

Activitatea principală a JUNIOR CAFFE STYLE SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul JUNIOR CAFFE STYLE SRL?

JUNIOR CAFFE STYLE SRL are sediul social la adresa Str. Primăverii Nr. 2, Ap. 272, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400540.

JUNIOR CAFFE STYLE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. JUNIOR CAFFE STYLE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

JUNIOR CAFFE STYLE SRL are datorii la ANAF?

Nu. JUNIOR CAFFE STYLE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre JUNIOR CAFFE STYLE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].