ActivăSRL

JULIA WEDDING S.R.L.

Str. Mihail Kogălniceanu Nr. 17, Bl. C4, Et. 8, Ap. 25, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 4771: Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CUI
40057502
Reg. Com.
J08/2462/2018
Înființată
25 octombrie 2018
Vechime
7 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
381 mii lei
Profit net 2025
-13 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.10.2018

Rezumat

Pe scurt

JULIA WEDDING S.R.L. (CUI 40057502) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2018. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 380.620 lei (+29% față de 2024) și o pierdere netă de 13.078 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40057502
Nr. Reg. Com.
J08/2462/2018
EUID
ROONRC.J8/2462/2018
Cod CAEN principal
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
Data înființării
25 octombrie 2018
Vechime
7 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mihail Kogălniceanu Nr. 17, Bl. C4, Et. 8, Ap. 25, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • POSTOLA••• AL••• MIR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+29,1% față de 2024

380.620 RON

2024: 294.895 RON

0100k200k300k400k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 1.731 RONAnul 2019: 286.759 RONAnul 2020: 153.715 RONAnul 2021: 167.485 RONAnul 2022: 299.475 RONAnul 2023: 299.630 RONAnul 2024: 294.895 RONAnul 2025: 380.620 RON

Profit net 2025

+77,6% față de 2024

-13.078 RON

2024: -58.363 RON

-80k-60k-40k-20k020k20182019202020212022202320242025Anul 2018: -28.035 RONAnul 2019: -35.738 RONAnul 2020: -50.521 RONAnul 2021: -63.441 RONAnul 2022: 16.494 RONAnul 2023: -25.042 RONAnul 2024: -58.363 RONAnul 2025: -13.078 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    381 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    295 mii lei
    Profit net
    -58 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    300 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    167 mii lei
    Profit net
    -63 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    154 mii lei
    Profit net
    -51 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    287 mii lei
    Profit net
    -36 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-3,4%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 3,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,57Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 57% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
176%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

176% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2462/2018.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre JULIA WEDDING S.R.L.

Este JULIA WEDDING S.R.L. activă?

Da. JULIA WEDDING S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a JULIA WEDDING S.R.L.?

Cifra de afaceri a JULIA WEDDING S.R.L. în 2025 a fost de 380.620 lei, în creștere cu 29% față de 2024.

Ce profit a avut JULIA WEDDING S.R.L. în 2025?

În 2025, JULIA WEDDING S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 13.078 lei.

Ce activitate are JULIA WEDDING S.R.L.?

Activitatea principală a JULIA WEDDING S.R.L. este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

Unde are sediul JULIA WEDDING S.R.L.?

JULIA WEDDING S.R.L. are sediul social la adresa Str. Mihail Kogălniceanu Nr. 17, Bl. C4, Et. 8, Ap. 25, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

JULIA WEDDING S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. JULIA WEDDING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

JULIA WEDDING S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. JULIA WEDDING S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre JULIA WEDDING S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].