SuspendatăSRL

JPRESSO SOFTWARE SRL

Str. Augustin Presecan Nr. 9, Ap. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
34977191
Reg. Com.
J2015002687128
Înființată
8 septembrie 2015
Vechime
11 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
241 mii lei
Profit net 2025
128 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • întrerupere temporară de activitate

Ultimul status ANAF: SUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.04.2026

Rezumat

Pe scurt

JPRESSO SOFTWARE SRL (CUI 34977191) este o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210). Activitatea firmei este suspendată.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 240.992 lei (-55% față de 2024) și un profit net de 127.863 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34977191
Nr. Reg. Com.
J2015002687128
EUID
ROONRC.J2015002687128
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
8 septembrie 2015
Vechime
11 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Augustin Presecan Nr. 9, Ap. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GA••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-55,2% față de 2024

240.992 RON

2024: 537.744 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 95.001 RONAnul 2017: 40.345 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 105.700 RONAnul 2020: 239.567 RONAnul 2021: 63.344 RONAnul 2022: 500.632 RONAnul 2023: 456.604 RONAnul 2024: 537.744 RONAnul 2025: 240.992 RON

Profit net 2025

-66,4% față de 2024

127.863 RON

2024: 380.475 RON

-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 87.547 RONAnul 2017: 31.168 RONAnul 2018: -3.657 RONAnul 2019: 84.018 RONAnul 2020: 201.226 RONAnul 2021: 49.417 RONAnul 2022: 430.275 RONAnul 2023: 346.359 RONAnul 2024: 380.475 RONAnul 2025: 127.863 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    241 mii lei
    Profit net
    128 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    538 mii lei
    Profit net
    380 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    457 mii lei
    Profit net
    346 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    501 mii lei
    Profit net
    430 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    240 mii lei
    Profit net
    201 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    84 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    95 mii lei
    Profit net
    88 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
53%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 53,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,56Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,56 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
25%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

25% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  5. Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  6. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

Vezi toată cronologia (9 evenimente în plus, 2015 - 2024)
  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2018

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  6. Stare încheiată la ONRC: Lichidare

  7. 2017

    Stare nouă la ONRC: Lichidare

  8. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  9. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2687/2015.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre JPRESSO SOFTWARE SRL

Este JPRESSO SOFTWARE SRL activă?

Nu. Activitatea JPRESSO SOFTWARE SRL este suspendată.

Care este cifra de afaceri a JPRESSO SOFTWARE SRL?

Cifra de afaceri a JPRESSO SOFTWARE SRL în 2025 a fost de 240.992 lei, în scădere cu 55% față de 2024.

Ce profit a avut JPRESSO SOFTWARE SRL în 2025?

În 2025, JPRESSO SOFTWARE SRL a înregistrat un profit net de 127.863 lei.

Ce activitate are JPRESSO SOFTWARE SRL?

Activitatea principală a JPRESSO SOFTWARE SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul JPRESSO SOFTWARE SRL?

JPRESSO SOFTWARE SRL are sediul social la adresa Str. Augustin Presecan Nr. 9, Ap. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

JPRESSO SOFTWARE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. JPRESSO SOFTWARE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

JPRESSO SOFTWARE SRL are datorii la ANAF?

Nu. JPRESSO SOFTWARE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre JPRESSO SOFTWARE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].