ActivăSRL

JOSU RESIDENCE S.R.L.

Str. Măcieşului Nr. 5, Bl. A20, Sc. D, Ap. 24, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500256

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
40057979
Reg. Com.
J08/2468/2018
Înființată
26 octombrie 2018
Vechime
7 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
1,9 mil. lei
Profit net 2025
1,2 mil. lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.10.2018

Rezumat

Pe scurt

JOSU RESIDENCE S.R.L. (CUI 40057979) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2018. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,86 mil. lei (-68% față de 2024) și un profit net de 1,17 mil. lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40057979
Nr. Reg. Com.
J08/2468/2018
EUID
ROONRC.J8/2468/2018
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
26 octombrie 2018
Vechime
7 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Măcieşului Nr. 5, Bl. A20, Sc. D, Ap. 24, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500256

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • J••• VAS••• GABR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-68,4% față de 2024

1.859.456 RON

2024: 5.893.407 RON

02 mil4 mil6 mil20182019202020212022202320242025Anul 2018: 0 RONAnul 2019: 1.342.035 RONAnul 2020: 4.370.049 RONAnul 2021: 1.307.355 RONAnul 2022: 4.813.406 RONAnul 2023: 2.059.179 RONAnul 2024: 5.893.407 RONAnul 2025: 1.859.456 RON

Profit net 2025

-67,5% față de 2024

1.165.314 RON

2024: 3.582.395 RON

-1 mil01 mil2 mil3 mil4 mil20182019202020212022202320242025Anul 2018: -12.444 RONAnul 2019: 26.920 RONAnul 2020: 1.312.247 RONAnul 2021: -248.953 RONAnul 2022: 3.485.832 RONAnul 2023: -68.912 RONAnul 2024: 3.582.395 RONAnul 2025: 1.165.314 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    1,2 mil. lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    5,9 mil. lei
    Profit net
    3,6 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    -69 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    4,8 mil. lei
    Profit net
    3,5 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    -249 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    4,4 mil. lei
    Profit net
    1,3 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
63%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 62,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,46Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,46 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
69%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

69% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2019

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2468/2018.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre JOSU RESIDENCE S.R.L.

Este JOSU RESIDENCE S.R.L. activă?

Da. JOSU RESIDENCE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a JOSU RESIDENCE S.R.L.?

Cifra de afaceri a JOSU RESIDENCE S.R.L. în 2025 a fost de 1.859.456 lei (1,86 mil. lei), în scădere cu 68% față de 2024.

Ce profit a avut JOSU RESIDENCE S.R.L. în 2025?

În 2025, JOSU RESIDENCE S.R.L. a înregistrat un profit net de 1,17 mil. lei (1.165.314 lei).

Ce activitate are JOSU RESIDENCE S.R.L.?

Activitatea principală a JOSU RESIDENCE S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul JOSU RESIDENCE S.R.L.?

JOSU RESIDENCE S.R.L. are sediul social la adresa Str. Măcieșului Nr. 5, Bl. A20, Sc. D, Ap. 24, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500256.

JOSU RESIDENCE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. JOSU RESIDENCE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

JOSU RESIDENCE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. JOSU RESIDENCE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre JOSU RESIDENCE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].