ActivăSRL

JOHANDAV S.R.L.

Str. Zamcei Nr. 45, Bl. 45, Sc. B, Ap. 1, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720208

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
35239095
Reg. Com.
J2015001040333
Înființată
17 noiembrie 2015
Vechime
10 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
45,4 mil. lei
Profit net 2025
4,8 mil. lei
Angajați 2025
43

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.11.2015

Rezumat

Pe scurt

JOHANDAV S.R.L. (CUI 35239095) este o societate cu răspundere limitată activă din Suceava, înființată în 2015. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 45,4 mil. lei (+35% față de 2024) și un profit net de 4,76 mil. lei, cu 43 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35239095
Nr. Reg. Com.
J2015001040333
EUID
ROONRC.J2015001040333
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
17 noiembrie 2015
Vechime
10 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Zamcei Nr. 45, Bl. 45, Sc. B, Ap. 1, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720208

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0752••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CAIL••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+34,8% față de 2024

45.352.877 RON

2024: 33.648.844 RON

020 mil40 mil60 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 809.239 RONAnul 2017: 2.581.550 RONAnul 2018: 4.197.406 RONAnul 2019: 7.343.781 RONAnul 2020: 9.061.133 RONAnul 2021: 13.147.079 RONAnul 2022: 15.275.409 RONAnul 2023: 22.301.627 RONAnul 2024: 33.648.844 RONAnul 2025: 45.352.877 RON

Profit net 2025

+111,7% față de 2024

4.755.530 RON

2024: 2.246.234 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 24.831 RONAnul 2017: 150.584 RONAnul 2018: 216.259 RONAnul 2019: 121.171 RONAnul 2020: 293.891 RONAnul 2021: 758.493 RONAnul 2022: 738.168 RONAnul 2023: 1.493.799 RONAnul 2024: 2.246.234 RONAnul 2025: 4.755.530 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    45,4 mil. lei
    Profit net
    4,8 mil. lei
    Angajați
    43
  • 2024

    Cifra de afaceri
    33,6 mil. lei
    Profit net
    2,2 mil. lei
    Angajați
    30
  • 2023

    Cifra de afaceri
    22,3 mil. lei
    Profit net
    1,5 mil. lei
    Angajați
    23
  • 2022

    Cifra de afaceri
    15,3 mil. lei
    Profit net
    738 mii lei
    Angajați
    23
  • 2021

    Cifra de afaceri
    13,1 mil. lei
    Profit net
    758 mii lei
    Angajați
    26
  • 2020

    Cifra de afaceri
    9,1 mil. lei
    Profit net
    294 mii lei
    Angajați
    15
  • 2019

    Cifra de afaceri
    7,3 mil. lei
    Profit net
    121 mii lei
    Angajați
    15
  • 2018

    Cifra de afaceri
    4,2 mil. lei
    Profit net
    216 mii lei
    Angajați
    15
  • 2017

    Cifra de afaceri
    2,6 mil. lei
    Profit net
    151 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    809 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
10%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,28Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 28% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
79%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

79% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1040/2015.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre JOHANDAV S.R.L.

Este JOHANDAV S.R.L. activă?

Da. JOHANDAV S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a JOHANDAV S.R.L.?

Cifra de afaceri a JOHANDAV S.R.L. în 2025 a fost de 45.352.877 lei (45,4 mil. lei), în creștere cu 35% față de 2024.

Ce profit a avut JOHANDAV S.R.L. în 2025?

În 2025, JOHANDAV S.R.L. a înregistrat un profit net de 4,76 mil. lei (4.755.530 lei).

Ce activitate are JOHANDAV S.R.L.?

Activitatea principală a JOHANDAV S.R.L. este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul JOHANDAV S.R.L.?

JOHANDAV S.R.L. are sediul social la adresa Str. Zamcei Nr. 45, Bl. 45, Sc. B, Ap. 1, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720208.

JOHANDAV S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. JOHANDAV S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

JOHANDAV S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. JOHANDAV S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre JOHANDAV S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].