RadiatăSRL

JEJ CONSTRUCT SRL

HIDIŞELU DE SUS Nr. 292, Sat Hidişelu de Sus Com. Hidişelu de Sus, Jud. Bihor, 417275

CAEN 4334: Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CUI
33602630
Reg. Com.
J05/1413/2014
Înființată
19 septembrie 2014
Vechime
12 ani
Cifra de afaceri 2017
60 mii lei
Profit net 2017
-77 mii lei
Angajați 2017
2

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 20.02.2018

Rezumat

Pe scurt

JEJ CONSTRUCT SRL (CUI 33602630) a fost o societate cu răspundere limitată din comuna Hidișelu de Sus, județul Bihor, înființată în 2014 și radiată în 2018. Activitatea principală era Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334).

Ultimul bilanț, din 2017, arată o cifră de afaceri de 59.580 lei (-6,6% față de 2016) și o pierdere netă de 76.887 lei, cu 2 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33602630
Nr. Reg. Com.
J05/1413/2014
EUID
ROONRC.J5/1413/2014
Cod CAEN principal
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Data înființării
19 septembrie 2014
Vechime
12 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
HIDIŞELU DE SUS Nr. 292, Sat Hidişelu de Sus Com. Hidişelu de Sus, Jud. Bihor, 417275

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CABI••• INDIVID••• •• INSOLVE••• MOR••• RAL••• FLOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2017, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2017

-6,6% față de 2016

59.580 RON

2016: 63.783 RON

050k100k150k200k2014201520162017Anul 2014: 41.629 RONAnul 2015: 175.665 RONAnul 2016: 63.783 RONAnul 2017: 59.580 RON

Profit net 2017

-107,5% față de 2016

-76.887 RON

2016: -37.049 RON

-100k-75k-50k-25k025k2014201520162017Anul 2014: 11.446 RONAnul 2015: 2 RONAnul 2016: -37.049 RONAnul 2017: -76.887 RON

Evoluție pe ani

  • 2017

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    -77 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    -37 mii lei
    Angajați
    3
  • 2015

    Cifra de afaceri
    176 mii lei
    Profit net
    2 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2017

Marjă netăSlab
-129%Față de anul anterior: în scădere
2014201520162017

Firma a pierdut 129 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,00Față de anul anterior: în scădere
2014201520162017

Activele circulante acoperă doar 0,2% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
46.815%Față de anul anterior: în creștere
2014201520162017

46.815% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Radierea din Registrul Comerțului

  4. Stări noi la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2014 - 2014)
  1. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/1413/2014.

  3. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre JEJ CONSTRUCT SRL

Este JEJ CONSTRUCT SRL activă?

Nu. JEJ CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2018.

Care este cifra de afaceri a JEJ CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a JEJ CONSTRUCT SRL în 2017 a fost de 59.580 lei, în scădere cu 6,6% față de 2016.

Ce profit a avut JEJ CONSTRUCT SRL în 2017?

În 2017, JEJ CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 76.887 lei.

Câți angajați avea JEJ CONSTRUCT SRL?

Conform bilanțului pe 2017, JEJ CONSTRUCT SRL a avut în medie 2 angajați (față de 3 angajați în 2016).

Ce activitate avea JEJ CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a JEJ CONSTRUCT SRL era Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334).

Unde avea sediul JEJ CONSTRUCT SRL?

JEJ CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa HIDIȘELU DE SUS Nr. 292, Sat Hidișelu de Sus Com. Hidișelu de Sus, Jud. Bihor, 417275.

JEJ CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. JEJ CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre JEJ CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].