Marjă netă
SlabFirma a pierdut 19,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
JAVAHER FASHION S.R.L. (CUI 43026985) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2020. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 524.411 lei (-6,5% față de 2024) și o pierdere netă de 103.786 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2020 | - |
| 2021 | 156.328 lei |
| 2022 | 821.242 lei |
| 2023 | 414.547 lei |
| 2024 | 560.810 lei |
| 2025 | 524.411 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 524.411 | 560.810 | 414.547 | 821.242 | 156.328 | - |
| Profit net | -103.786 | -50.226 | -93.202 | 412.909 | -5.024 | 0 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | - |
| Active imobilizate | 84.616 | 110.681 | 11.544 | 14.053 | 11.544 | - |
| Active circulante | 150.005 | 225.779 | 190.394 | 481.844 | 23.509 | 200 |
| Stocuri | 125.855 | 199.986 | 173.195 | 149.507 | 20.137 | - |
| Creanțe | 10.250 | 10.921 | 13.980 | 215.719 | 1.969 | - |
| Datorii | 292.207 | 289.353 | 103.690 | 87.812 | 39.877 | 0 |
| Capitaluri proprii | -49.649 | 54.137 | 104.363 | 408.085 | -4.824 | 200 |
Firma a pierdut 19,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 51% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
120% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. JAVAHER FASHION S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a JAVAHER FASHION S.R.L. în 2025 a fost de 524.411 lei, în scădere cu 6,5% față de 2024.
În 2025, JAVAHER FASHION S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 103.786 lei.
Activitatea principală a JAVAHER FASHION S.R.L. este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
JAVAHER FASHION S.R.L. are sediul social la adresa POIANA MARE Nr. 8, Bl. B9, Sc. 2, Ap. 21, PARTER, CAMERA 1, București Sectorul 6, Jud. București.
Da. JAVAHER FASHION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. JAVAHER FASHION S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].