JANKO SRL
Str. LABIRINT Nr. 16, Municipiul Timişoara, Jud. Timiş, 1900
- CUI
- 1816679
- Reg. Com.
- J35/106/1991
- Înființată
- 7 martie 1991
- Vechime
- 35 de ani, 7 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 19.12.2001
Rezumat
Pe scurt
JANKO SRL (CUI 1816679) a fost o societate cu răspundere limitată din Timișoara, județul Timiș, înființată în 1991 și radiată în 2001.
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 1816679
- Nr. Reg. Com.
- J35/106/1991
- EUID
- ROONRC.J35/106/1991
- Data înființării
- 7 martie 1991
- Vechime
- 35 de ani, 7 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. LABIRINT Nr. 16, Municipiul Timişoara, Jud. Timiş, 1900
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- MORO••• I••• •••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2001
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1993
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1991
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/106/1991.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre JANKO SRL
Este JANKO SRL activă?
Nu. JANKO SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2001.
Unde avea sediul JANKO SRL?
JANKO SRL avea sediul social la adresa Str. LABIRINT Nr. 16, Municipiul Timișoara, Jud. Timiș, 1900.
JANKO SRL are datorii la ANAF?
Nu. JANKO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre JANKO SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].