JALBEXPERT SRL Radiată SRL

Înființată 22.10.2007
Aleea Tibleş Nr. 26, Et. Mans, Ap. camera 2, Bucureşti Sectorul 6, Jud. Bucureşti 6920, Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Prezentare

Pe scurt

JALBEXPERT SRL (CUI 22609595) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 6), înființată în 2007 și radiată în 2016. Activitatea principală era Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

Ultimul bilanț, din 2015, arată o cifră de afaceri de 1,55 mil. lei (+34% față de 2014) și un profit net de 14 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2015
1,6 millei
+34,0%, față de 2014
Profit net 2015
14lei
−97,1%, față de 2014
Angajați 2015
-
Marjă netă
0%
Capital social
1.000lei
Vechime
19ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2015
Cifra de afaceri
AnValoare
2008642.513 lei
2009915.060 lei
2010637.167 lei
2011492.860 lei
2012685.397 lei
20131.052.442 lei
20141.156.823 lei
20151.550.640 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20152014201320122011201020092008
Cifra de afaceri1.550.6401.156.8231.052.442685.397492.860637.167915.060642.513
Profit net144751.4961.1163.09229.67330.598761
Număr mediu de angajați-1112111110108
Active imobilizate30.52123.94272.919219.311334.253205.87556.944-
Active circulante325.304153.157700.180274.322359.251297.18125.288202.452
Stocuri0000----
Creanțe324.218151.872470.425111.667102.499204.21924.32913.130
Datorii285.005109.649706.124804.154629.141614.785170.634267.452
Capitaluri proprii70.82067.45066.97565.47964.36361.27131.5981.000
Ultimul bilanț: 2015. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2015

Marjă netă

De urmărit
0% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

De urmărit
1,14 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,14 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
80% Față de anul anterior: în creștere

80% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 21.04.2016

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
22609595
Nr. Reg. Com.
J40/19776/2007
EUID
ROONRC.J40/19776/2007
Cod CAEN principal
6920, Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Data înființării
22 octombrie 2007
Vechime
19 ani
Formă juridică
SRL
Capital social
1.000 lei (bilanț 2015)
Adresă sediu
Aleea Tibleş Nr. 26, Et. Mans, Ap. camera 2, Bucureşti Sectorul 6, Jud. Bucureşti
Domiciliu fiscal
Aleea Tibles Nr. 26, Sector 6 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 60233

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0723••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

2
  • JA••• CONSTAN•••Administrator
  • S••• MINOD••• GABRI•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2016
  1. Stare nouă la ONRC: Lichidare ONRC
  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
  3. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
2015
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2009
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2007
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/19776/2007. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre JALBEXPERT SRL

Este JALBEXPERT SRL activă?

Nu. JALBEXPERT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.

Care este cifra de afaceri a JALBEXPERT SRL?

Cifra de afaceri a JALBEXPERT SRL în 2015 a fost de 1.550.640 lei (1,55 mil. lei), în creștere cu 34% față de 2014.

Ce profit a avut JALBEXPERT SRL în 2015?

În 2015, JALBEXPERT SRL a înregistrat un profit net de 14 lei.

Ce activitate avea JALBEXPERT SRL?

Activitatea principală a JALBEXPERT SRL era Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

Unde avea sediul JALBEXPERT SRL?

JALBEXPERT SRL avea sediul social la adresa Aleea Tibleș Nr. 26, Et. Mans, Ap. camera 2, București Sectorul 6, Jud. București.

JALBEXPERT SRL are datorii la ANAF?

Nu. JALBEXPERT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre JALBEXPERT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].