ActivăSRL

JAGUAR STUDIO SRL

Aleea Mimozei Nr. 5, Bl. 80, Sc. A, Ap. 11, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500377

CAEN 9602: Coafură și alte activități de înfrumusețare

CUI
32522240
Reg. Com.
J08/1786/2013
Înființată
27 noiembrie 2013
Vechime
12 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
27 mii lei
Profit net 2025
10 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.11.2013

Rezumat

Pe scurt

JAGUAR STUDIO SRL (CUI 32522240) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2013. Activitatea principală este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 26.900 lei (-4,1% față de 2024) și un profit net de 9.958 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32522240
Nr. Reg. Com.
J08/1786/2013
EUID
ROONRC.J8/1786/2013
Cod CAEN principal
9602 - Coafură și alte activități de înfrumusețare
Data înființării
27 noiembrie 2013
Vechime
12 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Mimozei Nr. 5, Bl. 80, Sc. A, Ap. 11, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500377

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GAB••• OVI••• CLAU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-4,1% față de 2024

26.900 RON

2024: 28.064 RON

010k20k30k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 32.921 RONAnul 2017: 4.883 RONAnul 2018: 8.695 RONAnul 2019: 8.624 RONAnul 2020: 7.270 RONAnul 2021: 10.155 RONAnul 2022: 19.082 RONAnul 2023: 21.660 RONAnul 2024: 28.064 RONAnul 2025: 26.900 RON

Profit net 2025

-36,3% față de 2024

9.958 RON

2024: 15.644 RON

-10k010k20k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 4.701 RONAnul 2017: -4.826 RONAnul 2018: 1.861 RONAnul 2019: 5.108 RONAnul 2020: 4.802 RONAnul 2021: 5.817 RONAnul 2022: 14.760 RONAnul 2023: 14.481 RONAnul 2024: 15.644 RONAnul 2025: 9.958 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
37%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 37 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
14,28Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 14,28 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
6,4%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

6,4% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1786/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre JAGUAR STUDIO SRL

Este JAGUAR STUDIO SRL activă?

Da. JAGUAR STUDIO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a JAGUAR STUDIO SRL?

Cifra de afaceri a JAGUAR STUDIO SRL în 2025 a fost de 26.900 lei, în scădere cu 4,1% față de 2024.

Ce profit a avut JAGUAR STUDIO SRL în 2025?

În 2025, JAGUAR STUDIO SRL a înregistrat un profit net de 9.958 lei.

Ce activitate are JAGUAR STUDIO SRL?

Activitatea principală a JAGUAR STUDIO SRL este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Unde are sediul JAGUAR STUDIO SRL?

JAGUAR STUDIO SRL are sediul social la adresa Aleea Mimozei Nr. 5, Bl. 80, Sc. A, Ap. 11, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500377.

JAGUAR STUDIO SRL este plătitoare de TVA?

Nu. JAGUAR STUDIO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

JAGUAR STUDIO SRL are datorii la ANAF?

Nu. JAGUAR STUDIO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre JAGUAR STUDIO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].