ActivăSRL

JADENT SRL

Str. Ştefan cel Mare Nr. 54-56, Mun. Suceava, Jud. Suceava

CAEN 8623: Activități de asistență stomatologică

CUI
28496495
Reg. Com.
J2011000518338
Înființată
17 mai 2011
Vechime
15 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
7,4 mil. lei
Profit net 2025
1,1 mil. lei
Angajați 2025
15

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.05.2011

Rezumat

Pe scurt

JADENT SRL (CUI 28496495) este o societate cu răspundere limitată activă din Suceava, înființată în 2011. Activitatea principală este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7,42 mil. lei (+16% față de 2024) și un profit net de 1,07 mil. lei, cu 15 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28496495
Nr. Reg. Com.
J2011000518338
EUID
ROONRC.J2011000518338
Cod CAEN principal
8623 - Activități de asistență stomatologică
Data înființării
17 mai 2011
Vechime
15 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ştefan cel Mare Nr. 54-56, Mun. Suceava, Jud. Suceava

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • S••• P••• AND•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+16,1% față de 2024

7.423.639 RON

2024: 6.392.834 RON

02 mil4 mil6 mil8 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 429.605 RONAnul 2017: 1.288.197 RONAnul 2018: 1.226.610 RONAnul 2019: 2.052.975 RONAnul 2020: 2.386.530 RONAnul 2021: 2.507.300 RONAnul 2022: 3.883.451 RONAnul 2023: 5.162.293 RONAnul 2024: 6.392.834 RONAnul 2025: 7.423.639 RON

Profit net 2025

+52,4% față de 2024

1.069.743 RON

2024: 701.951 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 18.387 RONAnul 2017: 490.753 RONAnul 2018: 53.552 RONAnul 2019: 320.609 RONAnul 2020: 525.975 RONAnul 2021: 375.238 RONAnul 2022: 640.007 RONAnul 2023: 667.941 RONAnul 2024: 701.951 RONAnul 2025: 1.069.743 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    7,4 mil. lei
    Profit net
    1,1 mil. lei
    Angajați
    15
  • 2024

    Cifra de afaceri
    6,4 mil. lei
    Profit net
    702 mii lei
    Angajați
    12
  • 2023

    Cifra de afaceri
    5,2 mil. lei
    Profit net
    668 mii lei
    Angajați
    10
  • 2022

    Cifra de afaceri
    3,9 mil. lei
    Profit net
    640 mii lei
    Angajați
    9
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    375 mii lei
    Angajați
    7
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    526 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    321 mii lei
    Angajați
    9
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    54 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    491 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    430 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
14%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,76Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 76% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
40%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

40% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/518/2011.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre JADENT SRL

Este JADENT SRL activă?

Da. JADENT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a JADENT SRL?

Cifra de afaceri a JADENT SRL în 2025 a fost de 7.423.639 lei (7,42 mil. lei), în creștere cu 16% față de 2024.

Ce profit a avut JADENT SRL în 2025?

În 2025, JADENT SRL a înregistrat un profit net de 1,07 mil. lei (1.069.743 lei).

Ce activitate are JADENT SRL?

Activitatea principală a JADENT SRL este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

Unde are sediul JADENT SRL?

JADENT SRL are sediul social la adresa Str. Ștefan cel Mare Nr. 54-56, Mun. Suceava, Jud. Suceava.

JADENT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. JADENT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

JADENT SRL are datorii la ANAF?

Nu. JADENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre JADENT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].