ActivăSRL

IZO-NOVA-CONSTRUCT S.R.L.

Str. Făt Frumos Nr. 39A, Bl. A.1-4, Ap. 13, Mun. Arad, Jud. Arad, 310364

CAEN 4329: Alte lucrări de instalații pentru construcții

CUI
9651665
Reg. Com.
J02/378/1997
Înființată
17 iulie 1997
Vechime
29 de ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
165 mii lei
Profit net 2025
6 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.08.1997

Rezumat

Pe scurt

IZO-NOVA-CONSTRUCT S.R.L. (CUI 9651665) este o societate cu răspundere limitată activă din Arad, înființată în 1997. Activitatea principală este Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN 4329).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 164.874 lei (+203% față de 2024) și un profit net de 5.798 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
9651665
Nr. Reg. Com.
J02/378/1997
EUID
ROONRC.J02/378/1997
Cod CAEN principal
4329 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
Data înființării
17 iulie 1997
Vechime
29 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Făt Frumos Nr. 39A, Bl. A.1-4, Ap. 13, Mun. Arad, Jud. Arad, 310364

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • LĂZĂRE••• VALE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+203,5% față de 2024

164.874 RON

2024: 54.332 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 21.055 RONAnul 2017: 25.689 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 15.912 RONAnul 2020: 2.101 RONAnul 2021: 27.000 RONAnul 2022: 25.967 RONAnul 2023: 29.546 RONAnul 2024: 54.332 RONAnul 2025: 164.874 RON

Profit net 2025

+96,3% față de 2024

5.798 RON

2024: 2.953 RON

-10k-5k05k10k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.478 RONAnul 2017: -2.715 RONAnul 2018: -8.132 RONAnul 2019: -8.076 RONAnul 2020: -2.813 RONAnul 2021: -1.757 RONAnul 2022: 2.170 RONAnul 2023: 1.160 RONAnul 2024: 2.953 RONAnul 2025: 5.798 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    165 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3,5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,30Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 30% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
302%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

302% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2013

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 1997

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/378/1997, sub denumirea IZO-NOVA-CONSTRUCT SRL.

  4. Înregistrarea în scopuri de TVA

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IZO-NOVA-CONSTRUCT S.R.L.

Este IZO-NOVA-CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. IZO-NOVA-CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IZO-NOVA-CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a IZO-NOVA-CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 164.874 lei, în creștere cu 203% față de 2024.

Ce profit a avut IZO-NOVA-CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, IZO-NOVA-CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 5.798 lei.

Ce activitate are IZO-NOVA-CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a IZO-NOVA-CONSTRUCT S.R.L. este Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN 4329).

Unde are sediul IZO-NOVA-CONSTRUCT S.R.L.?

IZO-NOVA-CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Făt Frumos Nr. 39A, Bl. A.1-4, Ap. 13, Mun. Arad, Jud. Arad, 310364.

IZO-NOVA-CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. IZO-NOVA-CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

IZO-NOVA-CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. IZO-NOVA-CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IZO-NOVA-CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].