Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 39,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
IXO STRATEGIC SRL (CUI 34078799) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Bonțida, Comuna Bonțida, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Activități veterinare (CAEN 7500).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 329.687 lei (+23% față de 2024) și un profit net de 130.774 lei, cu 2 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 204.474 lei |
| 2017 | 218.295 lei |
| 2018 | 253.271 lei |
| 2019 | 221.257 lei |
| 2020 | 211.037 lei |
| 2021 | 232.749 lei |
| 2022 | 260.385 lei |
| 2023 | 254.132 lei |
| 2024 | 267.982 lei |
| 2025 | 329.687 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 329.687 | 267.982 | 254.132 | 260.385 | 232.749 | 211.037 | 221.257 | 253.271 | 218.295 | 204.474 |
| Profit net | 130.774 | 35.933 | 53.718 | 79.843 | 4.694 | -2.888 | -25.599 | -29.232 | 27.781 | 21.452 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 98.945 | 100.695 | 52.095 | 6.973 | 5.004 | 6.647 | 8.291 | 15.968 | 19.698 | 3.502 |
| Active circulante | 177.740 | 58.330 | 129.125 | 133.852 | 54.267 | 32.045 | 33.010 | 47.557 | 67.341 | 27.262 |
| Stocuri | 15.979 | 8.417 | 13.159 | 14.293 | 11.296 | 10.141 | 9.211 | 8.475 | 33.945 | 14.865 |
| Creanțe | 32.807 | 27.613 | 29.190 | 26.528 | 23.145 | 11.189 | 6.406 | 11.747 | 10.193 | -14.007 |
| Datorii | 35.465 | 48.579 | 58.925 | 72.248 | 70.537 | 54.652 | 54.372 | 50.996 | 45.278 | 16.784 |
| Capitaluri proprii | 241.220 | 110.446 | 122.295 | 68.577 | -11.266 | -15.960 | -13.071 | 12.529 | 41.761 | 13.980 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 39,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,01 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. IXO STRATEGIC SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a IXO STRATEGIC SRL în 2025 a fost de 329.687 lei, în creștere cu 23% față de 2024.
În 2025, IXO STRATEGIC SRL a înregistrat un profit net de 130.774 lei.
Activitatea principală a IXO STRATEGIC SRL este Activități veterinare (CAEN 7500).
IXO STRATEGIC SRL are sediul social la adresa GĂRII Nr. 927, Sat Bonțida, Comuna Bonțida, Jud. Cluj, 407105.
Nu. IXO STRATEGIC SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. IXO STRATEGIC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].