ActivăSRL

IVANET SRL

Com. Borcea, Sat Borcea Com. Borcea, Jud. Călăraşi, 917015

CAEN 3109: Fabricarea de mobilă n.c.a.

CUI
10515420
Reg. Com.
J51/136/1998
Înființată
23 aprilie 1998
Vechime
28 de ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
386 mii lei
Profit net 2025
12 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.05.1998

Rezumat

Pe scurt

IVANET SRL (CUI 10515420) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Borcea, județul Călărași, înființată în 1998. Activitatea principală este Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN 3109).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 386.471 lei (+62% față de 2024) și un profit net de 11.588 lei, cu 4 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
10515420
Nr. Reg. Com.
J51/136/1998
EUID
ROONRC.J51/136/1998
Cod CAEN principal
3109 - Fabricarea de mobilă n.c.a.
Data înființării
23 aprilie 1998
Vechime
28 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Com. Borcea, Sat Borcea Com. Borcea, Jud. Călăraşi, 917015

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (2)
  • 0242••••••
  • 0243••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • I••• COS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+61,7% față de 2024

386.471 RON

2024: 238.961 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 172.934 RONAnul 2017: 229.715 RONAnul 2018: 231.877 RONAnul 2019: 281.555 RONAnul 2020: 228.507 RONAnul 2021: 309.789 RONAnul 2022: 293.529 RONAnul 2023: 274.938 RONAnul 2024: 238.961 RONAnul 2025: 386.471 RON

Profit net 2025

+116,4% față de 2024

11.588 RON

2024: -70.853 RON

-100k-50k050k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -20.124 RONAnul 2017: -34.158 RONAnul 2018: -33.003 RONAnul 2019: -36.421 RONAnul 2020: -67.923 RONAnul 2021: 15.479 RONAnul 2022: 26.077 RONAnul 2023: 32.913 RONAnul 2024: -70.853 RONAnul 2025: 11.588 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    386 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    239 mii lei
    Profit net
    -71 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    275 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    294 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    310 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    229 mii lei
    Profit net
    -68 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    282 mii lei
    Profit net
    -36 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    232 mii lei
    Profit net
    -33 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    230 mii lei
    Profit net
    -34 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    173 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,30Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 30% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
168%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

168% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 1999

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1998

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Călărași cu nr. J51/136/1998.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IVANET SRL

Este IVANET SRL activă?

Da. IVANET SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IVANET SRL?

Cifra de afaceri a IVANET SRL în 2025 a fost de 386.471 lei, în creștere cu 62% față de 2024.

Ce profit a avut IVANET SRL în 2025?

În 2025, IVANET SRL a înregistrat un profit net de 11.588 lei.

Ce activitate are IVANET SRL?

Activitatea principală a IVANET SRL este Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN 3109).

Unde are sediul IVANET SRL?

IVANET SRL are sediul social la adresa Com. Borcea, Sat Borcea Com. Borcea, Jud. Călărași, 917015.

IVANET SRL este plătitoare de TVA?

Da. IVANET SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

IVANET SRL are datorii la ANAF?

Nu. IVANET SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IVANET SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].