ActivăSRL

IUSOLA SRL

Str. Horea Nr. 8, Mun. Sebeş, Jud. Alba, 515800

CAEN 4932: Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CUI
16463095
Reg. Com.
J01/570/2004
Înființată
27 mai 2004
Vechime
22 de ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
133 mii lei
Profit net 2025
-42 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.05.2004

Rezumat

Pe scurt

IUSOLA SRL (CUI 16463095) este o societate cu răspundere limitată activă din Sebeș, județul Alba, înființată în 2004. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 133.025 lei (-42% față de 2024) și o pierdere netă de 42.166 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16463095
Nr. Reg. Com.
J01/570/2004
EUID
ROONRC.J01/570/2004
Cod CAEN principal
4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Data înființării
27 mai 2004
Vechime
22 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Horea Nr. 8, Mun. Sebeş, Jud. Alba, 515800

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BEBEȘE••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-41,8% față de 2024

133.025 RON

2024: 228.392 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 128.645 RONAnul 2017: 153.554 RONAnul 2018: 151.770 RONAnul 2019: 152.519 RONAnul 2020: 102.429 RONAnul 2021: 149.209 RONAnul 2022: 192.272 RONAnul 2023: 190.251 RONAnul 2024: 228.392 RONAnul 2025: 133.025 RON

Profit net 2025

-302,3% față de 2024

-42.166 RON

2024: 20.843 RON

-50k-25k025k50k75k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 46.872 RONAnul 2017: 53.208 RONAnul 2018: 27.207 RONAnul 2019: 33.160 RONAnul 2020: -11.862 RONAnul 2021: -5.346 RONAnul 2022: 14.726 RONAnul 2023: 25.608 RONAnul 2024: 20.843 RONAnul 2025: -42.166 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    133 mii lei
    Profit net
    -42 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    228 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    190 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    192 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    149 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    102 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    153 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    152 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    154 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    129 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-32%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 31,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,78Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,78 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
35%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

35% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2004

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/570/2004.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IUSOLA SRL

Este IUSOLA SRL activă?

Da. IUSOLA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IUSOLA SRL?

Cifra de afaceri a IUSOLA SRL în 2025 a fost de 133.025 lei, în scădere cu 42% față de 2024.

Ce profit a avut IUSOLA SRL în 2025?

În 2025, IUSOLA SRL a înregistrat o pierdere netă de 42.166 lei.

Ce activitate are IUSOLA SRL?

Activitatea principală a IUSOLA SRL este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

Unde are sediul IUSOLA SRL?

IUSOLA SRL are sediul social la adresa Str. Horea Nr. 8, Mun. Sebeș, Jud. Alba, 515800.

IUSOLA SRL este plătitoare de TVA?

Nu. IUSOLA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

IUSOLA SRL are datorii la ANAF?

Nu. IUSOLA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IUSOLA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].