RadiatăSRL

IULSA ENGINEER SOLUTIONS SRL

Str. Mărăşeşti Nr. 14A, Ap. 2, Orş. Otopeni, Jud. Ilfov, 75100

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
37293783
Reg. Com.
J23/1300/2017
Înființată
29 martie 2017
Vechime
9 ani, 6 luni
Profit net 2020
-2 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 11.01.2023

Rezumat

Pe scurt

IULSA ENGINEER SOLUTIONS SRL (CUI 37293783) a fost o societate cu răspundere limitată din Otopeni, județul Ilfov, înființată în 2017 și radiată în 2023. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Ultimul bilanț, din 2020, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 2.251 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37293783
Nr. Reg. Com.
J23/1300/2017
EUID
ROONRC.J23/1300/2017
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
29 martie 2017
Vechime
9 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mărăşeşti Nr. 14A, Ap. 2, Orş. Otopeni, Jud. Ilfov, 75100

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • AGEN••• •• REORGANIZ••• JUDICI••• IP•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2020, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2020

-

2019: 492.773 RON

0200k400k600k2017201820192020Anul 2017: 292.643 RONAnul 2018: 341.834 RONAnul 2019: 492.773 RONAnul 2020: 0 RON

Profit net 2020

-100,6% față de 2019

-2.251 RON

2019: 402.024 RON

-200k0200k400k600k2017201820192020Anul 2017: 227.371 RONAnul 2018: 222.518 RONAnul 2019: 402.024 RONAnul 2020: -2.251 RON

Evoluție pe ani

  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    493 mii lei
    Profit net
    402 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    342 mii lei
    Profit net
    223 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    293 mii lei
    Profit net
    227 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2020

Marjă netăIndisponibil
—
201720182019

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,00Față de anul anterior: în scădere
2017201820192020

Activele circulante acoperă doar 0,2% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
4.635%Față de anul anterior: în creștere
2017201820192020

4.635% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Stări încheiate la ONRC

    Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Faliment.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2021

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  4. Stări noi la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (4 evenimente în plus, 2017 - 2019)
  1. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/1300/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IULSA ENGINEER SOLUTIONS SRL

Este IULSA ENGINEER SOLUTIONS SRL activă?

Nu. IULSA ENGINEER SOLUTIONS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.

Ce profit a avut IULSA ENGINEER SOLUTIONS SRL în 2020?

În 2020, IULSA ENGINEER SOLUTIONS SRL a înregistrat o pierdere netă de 2.251 lei.

Ce activitate avea IULSA ENGINEER SOLUTIONS SRL?

Activitatea principală a IULSA ENGINEER SOLUTIONS SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde avea sediul IULSA ENGINEER SOLUTIONS SRL?

IULSA ENGINEER SOLUTIONS SRL avea sediul social la adresa Str. Mărășești Nr. 14A, Ap. 2, Orș. Otopeni, Jud. Ilfov, 75100.

IULSA ENGINEER SOLUTIONS SRL are datorii la ANAF?

Nu. IULSA ENGINEER SOLUTIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IULSA ENGINEER SOLUTIONS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].