Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
IULIA ENY STYLE SRL (CUI 28633622) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 2011. Activitatea principală este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 147.514 lei (+13% față de 2024) și un profit net de 4.583 lei, cu 2 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 53.851 lei |
| 2017 | 70.588 lei |
| 2018 | 82.256 lei |
| 2019 | 85.709 lei |
| 2020 | 72.383 lei |
| 2021 | 90.760 lei |
| 2022 | 84.131 lei |
| 2023 | 113.945 lei |
| 2024 | 130.737 lei |
| 2025 | 147.514 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 147.514 | 130.737 | 113.945 | 84.131 | 90.760 | 72.383 | 85.709 | 82.256 | 70.588 | 53.851 |
| Profit net | 4.583 | 3.734 | -374 | -691 | 1.306 | -5.531 | -1.033 | 2.837 | 656 | -804 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 391 | 861 | 1.331 | 1.800 |
| Active circulante | 13.030 | 8.304 | 4.344 | 1.266 | 2.054 | 1.096 | 3.441 | 1.764 | 923 | 387 |
| Stocuri | 4.979 | 4.979 | 999 | - | 748 | 748 | 748 | 748 | - | - |
| Creanțe | 2.608 | 2.608 | 2.608 | 952 | 952 | - | - | - | - | - |
| Datorii | 54.507 | 54.364 | 54.138 | 50.686 | 50.783 | 51.131 | 48.336 | 46.096 | 48.562 | 49.151 |
| Capitaluri proprii | -41.477 | -46.060 | -49.794 | -49.420 | -48.729 | -50.035 | -44.504 | -43.471 | -46.308 | -46.964 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 24% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
418% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. IULIA ENY STYLE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a IULIA ENY STYLE SRL în 2025 a fost de 147.514 lei, în creștere cu 13% față de 2024.
În 2025, IULIA ENY STYLE SRL a înregistrat un profit net de 4.583 lei.
Activitatea principală a IULIA ENY STYLE SRL este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).
IULIA ENY STYLE SRL are sediul social la adresa Șos. OLTENIȚEI Nr. 135, Bl. 56, Sc. 1, Et. 8, Ap. 26, București Sectorul 4, Jud. București, 41306.
Nu. IULIA ENY STYLE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. IULIA ENY STYLE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].