Marjă netă
SlabFirma a pierdut 539,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
IULEXIM SRL (CUI 6305713) este o societate cu răspundere limitată activă din Zalău, județul Sălaj, înființată în 1994. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN 4729).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 600 lei (-96% față de 2024) și o pierdere netă de 3.235 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 2.150 lei |
| 2017 | 4.390 lei |
| 2018 | 1.000 lei |
| 2019 | 32.528 lei |
| 2020 | 7.268 lei |
| 2021 | 24.413 lei |
| 2022 | 46.950 lei |
| 2023 | 9.790 lei |
| 2024 | 15.590 lei |
| 2025 | 600 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 600 | 15.590 | 9.790 | 46.950 | 24.413 | 7.268 | 32.528 | 1.000 | 4.390 | 2.150 |
| Profit net | -3.235 | 5.295 | 3.341 | 38.414 | 14.588 | 2.395 | 21.871 | -1.313 | 2.433 | -3.666 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | 0 | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 24.144 | 83.104 | 87.640 | 84.950 | 40.754 | 21.215 | 27.800 | 3.664 | 2.040 | 2.209 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 928 | 1.942 | 376 | 27.253 | 13.459 | 3.896 | 1.428 | 792 | - | 594 |
| Datorii | 100 | 269 | 10.100 | 10.751 | 4.969 | 18 | 8.998 | 6.738 | 3.801 | 6.402 |
| Capitaluri proprii | 24.044 | 82.835 | 77.540 | 74.199 | 35.785 | 21.197 | 18.802 | -3.074 | -1.761 | -4.193 |
Firma a pierdut 539,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 241,44 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0,4% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. IULEXIM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a IULEXIM SRL în 2025 a fost de 600 lei, în scădere cu 96% față de 2024.
În 2025, IULEXIM SRL a înregistrat o pierdere netă de 3.235 lei.
Activitatea principală a IULEXIM SRL este Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN 4729).
IULEXIM SRL are sediul social la adresa Str. TUDOR VLADIMIRESCU Nr. 22, Bl. P-81, Sc. A, Et. 3, Ap. 12, Municipiul Zalău, Jud. Sălaj, 4700.
Da. IULEXIM SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. IULEXIM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].