RadiatăSRL

ITNERARY SRL

Str. Tractoriştilor Nr. 12-14, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400401

CAEN 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
29722590
Reg. Com.
J12/308/2012
Înființată
15 februarie 2012
Vechime
14 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2019
622 mii lei
Profit net 2019
112 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 11.05.2020

Rezumat

Pe scurt

ITNERARY SRL (CUI 29722590) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2012 și radiată în 2020. Activitatea principală era Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Ultimul bilanț, din 2019, arată o cifră de afaceri de 622.383 lei (-23% față de 2018) și un profit net de 112.420 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
29722590
Nr. Reg. Com.
J12/308/2012
EUID
ROONRC.J12/308/2012
Cod CAEN principal
6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
15 februarie 2012
Vechime
14 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Tractoriştilor Nr. 12-14, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400401

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • R••• MAR••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2012 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2019

-22,9% față de 2018

622.383 RON

2018: 806.895 RON

0250k500k750k1 mil20122013201420152016201720182019Anul 2012: 262.104 RONAnul 2013: 618.503 RONAnul 2014: 551.914 RONAnul 2015: 531.927 RONAnul 2016: 469.790 RONAnul 2017: 400.195 RONAnul 2018: 806.895 RONAnul 2019: 622.383 RON

Profit net 2019

+674,0% față de 2018

112.420 RON

2018: -19.584 RON

-50k050k100k150k20122013201420152016201720182019Anul 2012: 687 RONAnul 2013: 2.162 RONAnul 2014: 4.662 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 7.932 RONAnul 2017: -25.452 RONAnul 2018: -19.584 RONAnul 2019: 112.420 RON

Evoluție pe ani

  • 2019

    Cifra de afaceri
    622 mii lei
    Profit net
    112 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    807 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    400 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    470 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    532 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    552 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    619 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    262 mii lei
    Profit net
    687 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2019

Marjă netăBun
18%Față de anul anterior: în creștere
20152016201720182019

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 18,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
57,22Față de anul anterior: în creștere
20152016201720182019

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 57,22 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
1,7%Față de anul anterior: în scădere
20152016201720182019

1,7% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2012 - 2018)
  1. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/308/2012.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ITNERARY SRL

Este ITNERARY SRL activă?

Nu. ITNERARY SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2020.

Care este cifra de afaceri a ITNERARY SRL?

Cifra de afaceri a ITNERARY SRL în 2019 a fost de 622.383 lei, în scădere cu 23% față de 2018.

Ce profit a avut ITNERARY SRL în 2019?

În 2019, ITNERARY SRL a înregistrat un profit net de 112.420 lei.

Ce activitate avea ITNERARY SRL?

Activitatea principală a ITNERARY SRL era Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Unde avea sediul ITNERARY SRL?

ITNERARY SRL avea sediul social la adresa Str. Tractoriștilor Nr. 12-14, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400401.

ITNERARY SRL are datorii la ANAF?

Nu. ITNERARY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ITNERARY SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].