Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 71,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ITESA CONCEPT SRL-D (CUI 34524395) este o societate cu răspundere limitată activă din Sibiu, înființată în 2015. Activitatea principală este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 360.766 lei (+21% față de 2024) și un profit net de 259.323 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 150.628 lei |
| 2017 | 219.222 lei |
| 2018 | 295.842 lei |
| 2019 | 266.979 lei |
| 2020 | 235.096 lei |
| 2021 | 299.862 lei |
| 2022 | 228.467 lei |
| 2023 | 299.604 lei |
| 2024 | 298.241 lei |
| 2025 | 360.766 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 360.766 | 298.241 | 299.604 | 228.467 | 299.862 | 235.096 | 266.979 | 295.842 | 219.222 | 150.628 |
| Profit net | 259.323 | 197.176 | 201.466 | 131.907 | 209.533 | 164.407 | 150.290 | 62.979 | 10.447 | 2.864 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | 5 | 7 |
| Active imobilizate | - | 0 | 907 | 2.117 | 3.326 | 1.140 | 2.617 | 4.092 | 5.569 | 7.046 |
| Active circulante | 267.620 | 272.922 | 204.846 | 132.933 | 209.811 | 165.365 | 132.758 | 65.333 | 3.444 | 33.810 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 8.433 |
| Creanțe | 197.634 | 195.141 | 153.417 | 93.854 | 19.190 | 1.200 | 39.305 | 54.990 | 2.652 | 24.140 |
| Datorii | 8.057 | 75.506 | 4.047 | 2.903 | 3.364 | 1.858 | -15.155 | 6.206 | -1.674 | 24.752 |
| Capitaluri proprii | 259.563 | 197.416 | 201.706 | 132.147 | 209.773 | 164.647 | 150.530 | 63.219 | 10.687 | 16.104 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 71,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 33,22 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ITESA CONCEPT SRL-D figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ITESA CONCEPT SRL-D în 2025 a fost de 360.766 lei, în creștere cu 21% față de 2024.
În 2025, ITESA CONCEPT SRL-D a înregistrat un profit net de 259.323 lei.
Activitatea principală a ITESA CONCEPT SRL-D este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).
ITESA CONCEPT SRL-D are sediul social la adresa AGRICULTORILOR Nr. 10, Municipiul Sibiu, Jud. Sibiu, 550046.
Nu. ITESA CONCEPT SRL-D nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ITESA CONCEPT SRL-D nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].