IT STEP BY STEP SRL Funcțiune SRL

Înființată 03.10.2017
PRIVIGHETORII Nr. 19, Bl. B12, Et. P, Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 610139 4399, Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Prezentare

Pe scurt

IT STEP BY STEP SRL (CUI 38303699) este o societate cu răspundere limitată activă din Piatra Neamț, județul Neamț, înființată în 2017. Activitatea principală este Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN 4399).

În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 29.302 lei și un profit net de 430 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2024
0lei
−100,0%, față de 2023
Profit net 2024
0lei
−100,0%, față de 2023
Angajați 2024
0
−100,0%, față de 2023
Marjă netă
-
Capital social
1.000lei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2017-2024
Cifra de afaceri
AnValoare
2017-
201827.600 lei
201927.600 lei
202025.650 lei
202120.000 lei
2022-
202329.302 lei
20240 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20242023202220212020201920182017
Cifra de afaceri029.302-20.00025.65027.60027.600-
Profit net04301081.0512.4976.5835.498-5.204
Număr mediu de angajați01---0--
Active imobilizate0----4088136
Active circulante30.46430.46411.99211.42616.1528.2522.0351.829
Stocuri1.1001.1001.100--0--
Creanțe29.30229.302--14.0111.5101.5101.510
Datorii18.50018.50045805.7774148296.169
Capitaluri proprii11.96411.96411.53411.42610.3757.8781.294-4.204
Ultimul bilanț: 2024. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2024

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
1,65 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,65 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

De urmărit
61% Față de anul anterior: stabil

61% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 03.10.2017

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
38303699
Nr. Reg. Com.
J2017001067277
EUID
ROONRC.J2017001067277
Cod CAEN principal
4399, Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Data înființării
3 octombrie 2017
Vechime
9 ani
Formă juridică
SRL
Capital social
1.000 lei (bilanț 2024)
Adresă sediu
PRIVIGHETORII Nr. 19, Bl. B12, Et. P, Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 610139
Domiciliu fiscal
Str. Privighetorii Nr. 19, Mun. Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 610139

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0755••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • ROPOT••• LILI•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2023
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2019
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2017
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Neamț cu nr. J27/1067/2017. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre IT STEP BY STEP SRL

Este IT STEP BY STEP SRL activă?

Da. IT STEP BY STEP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IT STEP BY STEP SRL?

Cifra de afaceri a IT STEP BY STEP SRL în 2023 a fost de 29.302 lei.

Ce profit a avut IT STEP BY STEP SRL în 2023?

În 2023, IT STEP BY STEP SRL a înregistrat un profit net de 430 lei.

Ce activitate are IT STEP BY STEP SRL?

Activitatea principală a IT STEP BY STEP SRL este Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN 4399).

Unde are sediul IT STEP BY STEP SRL?

IT STEP BY STEP SRL are sediul social la adresa PRIVIGHETORII Nr. 19, Bl. B12, Et. P, Municipiul Piatra Neamț, Jud. Neamț, 610139.

IT STEP BY STEP SRL este plătitoare de TVA?

Nu. IT STEP BY STEP SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

IT STEP BY STEP SRL are datorii la ANAF?

Nu. IT STEP BY STEP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IT STEP BY STEP SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].