Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 94,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
IT CONCEPTS RO SRL (CUI 28042731) este o societate cu răspundere limitată din Hunedoara, înființată în 2011. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201). Activitatea firmei este suspendată.
În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 64.318 lei (-0% față de 2021) și un profit net de 60.796 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2013 | 150.295 lei |
| 2014 | 63.740 lei |
| 2015 | 151.002 lei |
| 2016 | 87.830 lei |
| 2017 | 60.152 lei |
| 2018 | - |
| 2019 | 126.525 lei |
| 2020 | 136.790 lei |
| 2021 | 64.333 lei |
| 2022 | 64.318 lei |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 64.318 | 64.333 | 136.790 | 126.525 | - | 60.152 | 87.830 | 151.002 | 63.740 | 150.295 |
| Profit net | 60.796 | 61.211 | 128.730 | 121.530 | -1.535 | 57.367 | 80.875 | 140.736 | 58.258 | 141.211 |
| Număr mediu de angajați | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | - | 1 |
| Active imobilizate | 2.316 | 2.866 | - | - | - | 0 | 0 | 26 | 137 | 249 |
| Active circulante | 94.058 | 93.004 | 163.951 | 158.053 | 88.638 | 120.219 | 114.680 | 172.416 | 72.026 | 177.306 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 89.412 | 59.031 | 130.434 | 118.729 | 87.295 | 117.431 | 86.774 | 145.658 | 44.125 | 122.685 |
| Datorii | 35.338 | 34.419 | 34.981 | 36.283 | 32.566 | 62.612 | 33.565 | 31.466 | 13.665 | 36.104 |
| Capitaluri proprii | 61.036 | 61.451 | 128.970 | 121.770 | 56.072 | 57.607 | 81.115 | 140.976 | 58.498 | 141.451 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 94,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,66 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
37% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. Activitatea IT CONCEPTS RO SRL este suspendată.
Cifra de afaceri a IT CONCEPTS RO SRL în 2022 a fost de 64.318 lei, în scădere cu 0% față de 2021.
În 2022, IT CONCEPTS RO SRL a înregistrat un profit net de 60.796 lei.
Activitatea principală a IT CONCEPTS RO SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).
IT CONCEPTS RO SRL are sediul social la adresa Str. AVRAM IANCU Nr. 10, Bl. C2, Sc. B, Et. 5, Ap. 49, Municipiul Hunedoara, Jud. Hunedoara, 331037.
Nu. IT CONCEPTS RO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. IT CONCEPTS RO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].