Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ISTICOM GRILL SRL (CUI 34065012) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Lupeni, Comuna Lupeni, județul Harghita, înființată în 2015 și radiată în 2024. Activitatea principală era Fabricarea altor produse chimice organice, de bază (CAEN 2014).
Ultimul bilanț, din 2023, arată o cifră de afaceri de 167.859 lei (+233% față de 2022) și un profit net de 23.967 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 35.601 lei |
| 2016 | 84.660 lei |
| 2017 | 86.500 lei |
| 2018 | 173.265 lei |
| 2019 | 166.010 lei |
| 2020 | 95.536 lei |
| 2021 | 158.150 lei |
| 2022 | 50.441 lei |
| 2023 | 167.859 lei |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 167.859 | 50.441 | 158.150 | 95.536 | 166.010 | 173.265 | 86.500 | 84.660 | 35.601 |
| Profit net | 23.967 | 17.670 | 86.888 | -25.190 | 85.236 | 72.875 | 967 | 31.353 | 3 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | - |
| Active imobilizate | 417 | 667 | 917 | 479 | 3.354 | 6.229 | 9.104 | 1.533 | 5.212 |
| Active circulante | 26.428 | 62.406 | 151.110 | 67.010 | 88.695 | 106.289 | 29.402 | 36.043 | 1.343 |
| Stocuri | - | 5.066 | 5.709 | 5.067 | 3.025 | 2.167 | 4.612 | - | - |
| Creanțe | - | - | 775 | 775 | 5.381 | 4.373 | 700 | 23.362 | 700 |
| Datorii | 2.295 | 1.490 | 2.851 | 5.201 | 4.571 | 5.013 | 3.876 | 3.913 | 4.246 |
| Capitaluri proprii | 24.550 | 61.583 | 149.176 | 62.288 | 87.478 | 107.505 | 34.630 | 33.663 | 2.309 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 11,52 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
8,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. ISTICOM GRILL SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2024.
Cifra de afaceri a ISTICOM GRILL SRL în 2023 a fost de 167.859 lei, în creștere cu 233% față de 2022.
În 2023, ISTICOM GRILL SRL a înregistrat un profit net de 23.967 lei.
Conform bilanțului pe 2023, ISTICOM GRILL SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2022).
Activitatea principală a ISTICOM GRILL SRL era Fabricarea altor produse chimice organice, de bază (CAEN 2014).
ISTICOM GRILL SRL avea sediul social la adresa LUPENI Nr. 29, Sat Lupeni, Comuna Lupeni, Jud. Harghita, 537165.
Nu. ISTICOM GRILL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].