ActivăSRL

ISSUES MANAGEMENT S.R.L.

Str. Şcolii Nr. 11, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400232

CAEN 6391: Activități ale portalurilor web

CUI
43676210
Reg. Com.
J12/537/2021
Înființată
4 februarie 2021
Vechime
5 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
181 mii lei
Profit net 2025
106 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.02.2021

Rezumat

Pe scurt

ISSUES MANAGEMENT S.R.L. (CUI 43676210) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Activități ale portalurilor web (CAEN 6391).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 181.202 lei (-23% față de 2024) și un profit net de 106.070 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43676210
Nr. Reg. Com.
J12/537/2021
EUID
ROONRC.J12/537/2021
Cod CAEN principal
6391 - Activități ale portalurilor web
Data înființării
4 februarie 2021
Vechime
5 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Şcolii Nr. 11, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400232

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • R••• OCTAV••• R•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-22,8% față de 2024

181.202 RON

2024: 234.669 RON

0100k200k300k20212022202320242025Anul 2021: 276.011 RONAnul 2022: 264.626 RONAnul 2023: 299.473 RONAnul 2024: 234.669 RONAnul 2025: 181.202 RON

Profit net 2025

-27,5% față de 2024

106.070 RON

2024: 146.286 RON

0100k200k300k20212022202320242025Anul 2021: 266.586 RONAnul 2022: 185.421 RONAnul 2023: 210.839 RONAnul 2024: 146.286 RONAnul 2025: 106.070 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    181 mii lei
    Profit net
    106 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    235 mii lei
    Profit net
    146 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    211 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    265 mii lei
    Profit net
    185 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    276 mii lei
    Profit net
    267 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
59%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 58,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
12,44Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 12,44 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
8%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/537/2021.

  4. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ISSUES MANAGEMENT S.R.L.

Este ISSUES MANAGEMENT S.R.L. activă?

Da. ISSUES MANAGEMENT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ISSUES MANAGEMENT S.R.L.?

Cifra de afaceri a ISSUES MANAGEMENT S.R.L. în 2025 a fost de 181.202 lei, în scădere cu 23% față de 2024.

Ce profit a avut ISSUES MANAGEMENT S.R.L. în 2025?

În 2025, ISSUES MANAGEMENT S.R.L. a înregistrat un profit net de 106.070 lei.

Ce activitate are ISSUES MANAGEMENT S.R.L.?

Activitatea principală a ISSUES MANAGEMENT S.R.L. este Activități ale portalurilor web (CAEN 6391).

Unde are sediul ISSUES MANAGEMENT S.R.L.?

ISSUES MANAGEMENT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Școlii Nr. 11, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400232.

ISSUES MANAGEMENT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. ISSUES MANAGEMENT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ISSUES MANAGEMENT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ISSUES MANAGEMENT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ISSUES MANAGEMENT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].